حمیدرضا گرشاسبی سرپرست باشگاه پرسپولیس گلایه های تندی نسبت به 4 بازیکن این تیم به زبان آورده است.

این 4 بازیکن پرسپولیس برای تمدید قرارداد نمی آیند!

حمیدرضا گرشاسبی در تازه ترین گفت و گوی خود حرف های جالبی به زبان آورده است. او در ابتدای صحبت های خود گفت: «در این فصل قرارداد 12 بازیکن به اتمام می رسید. ما با تک تک این بازیکنان صحبت کردیم و به غیر از 5 نفر، بقیه بازیکنان قراردادشان را تمدید کردند.»

او اضافه کرد: «البته صادق محرمی از روز اول به ما گفت می خواهد از پرسپولیس به اروپا برود و فوتبالش را در جای دیگری خارج از مرزهای کشورمان ادامه بدهد. ما هم وقتی انگیزه های این بازیکن را دیدیم، به او اجازه جدایی دادیم اما 4 بازیکن دیگر هنوز تکلیف ما را مشخص نکرده اند.»

گرشاسبی که طبیعتا منظورش وحید امیری، کمال کامیابی نیا، محسن مسلمان و فرشاد احمدزاده بود، افزود: «ما برای آن که این 4 بازیکن را راضی به ماندن کنیم، جریمه هایی که مربوط به گذشته شان بود را بخشیدیم و سپس پول جریمه را نیز به حساب شان برگرداندیم. این موضوع می توانست انگیزه های 4 بازیکن را برای ادامه دادن به مذاکرات افزایش بدهد اما باز هم آنها برای تمدیدقرارداد به باشگاه نیامدند و چند بار بر سر قرارمان حاضر نشدند.»

سرپرست باشگاه پرسپولیس همچنین این گلایه را هم داشت که در فضای مجازی مسائل دیگری را می خواند و توان مقابله با هجمه ها و شایعات را ندارد. او در این مورد گفت: «مثلا می گویند دو بازیکن (کامیابی نیا و احمدزاده) اعلام کرده اند به شرطی در پرسپولیس می مانند که قرارداد مسلمان تمدید شود اما این بازیکنان به ما چیزی نگفته اند.
از سوی دیگر، هر بار که با آنها مذاکره کردیم، قسم خوردند که در پرسپولیس می مانند اما برای تمدیدقرارداد از ما زمان خواسته اند و این موضوع تنها مساله ایست که زمان تمدیدقراردادها را به تاخیر می اندازد. من هم که نمی توانم با زور آنها را پای جلسه بنشانم. باید بایستیم تا آقایان بیایند و قراردادشان را تمدید کنند.»گردآوری:گروه ورزش سیمرغ
seemorgh.com/sport
منبع: خبرورزشی


 نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تازه ترین اخبار ورزشی
انتخاب های مسی و رونالدو در مراسم بهترین بازیکن جهان لو رفت
شاید جالب باشد که بدانید مسی و رونالدو در مراسم انتخاب بهترین های فوتبال جهان در سال 2018 به کدام بازیکنان رای دادند

 
آخرین اخبار پرسپولیس

X