تیم فوتبال سپاهان پیشنهاد خود برای جذب بشار رسن را به این بازیکن ارائه کرده است

سپاهان به بشار پیشنهاد نجومی داد

یکی از مشکلات اساسی مدیران پرسپولیس تأمین ارز برای پرداخت مطالبات مربیان و بازیکنان خارجی این تیم است. یکی از این بازیکنان بشار رسن هافبک عراقی است.

بشار رسن، بازیکنی که برانکو ایوانکوویچ اصرار زیادی به حفظ او داشته است، اما پرسپولیسی‌ها هنوز نتوانسته‌اند رضایت بشار رسن را برای ادامه همکاری با خود جلب کنند، این در حالی است که پیشنهاد سپاهانی‌ها باعث شده کار برای پرسپولیسی‌ها سخت‌تر از قبل شود.

با توجه به عملکرد بشار رسن، پرسپولیسی‌ها برای ادامه همکاری با او علاقه زیادی دارند. این در حالی است که پیشنهاد نجومی سپاهانی‌ها، موضع بشار را برای بله گفتن به پرسپولیس سخت‌تر کرده است. در این میان بشار رسن به پرسپولیسی‌ها مهلت داده تا تصمیم نهایی خود را برای توافق با او بگیرند چراکه پیشنهاد نقد سپاهان را پیش روی خود می‌بیند و در نظر دارد در صورت تعلل پرسپولیسی‌ها کار خود را در اصفهان تمام کند!

شنیده‌ها حکایت از آن دارد که بشار رسن حاضر شده برای فصل آینده با رقم ۳۵۰ هزار یورو قراردادش را تمدید کرده و در پرسپولیس بماند به شرط آنکه طلب او پرداخت شود. البته پرسپولیس، سروش رفیعی را در اختیار دارد، اما برانکو روی بشار رسن حساب بیشتری به ویژه در لیگ قهرمانان آسیا باز کرده و در صورت ماندن باز می‌کند. آیا سپاهان می‌تواند با پیشنهاد سنگین مالی این هافبک عراقی را به اصفهان بکشاند؟ جواب این سؤال چند روز دیگر مشخص می‌شود!گردآوری:گروه ورزش سیمرغ
seemorgh.com/sport
منبع: footballi.net


 
 

پربیننده ترین اخبار ورزشی

 
X