آنطور که مشخص است هواداران پرسپولیس حداقل تا پایان نیم‌فصل باید جونیور را تحمل کنند

جونیور تا نیم‌فصل ۵ گل نزند، قراردادش فسخ می‌شود

«جونیور اولویت نهم من در جذب مهاجم بود»، «من اگر جای براندائو بودم، هر بازی ۴ گل زده بودم». این دو جمله گابریل کالدرون درخصوص مهاجم برزیلی این فصل پرسپولیس به خوبی وضعیت وخیم جونیور را در پرسپولیس نشان می‌دهد.

عملکرد براندائو به حدی در ترکیب پرسپولیس بد بوده که هواداران این تیم هنگام تعویض جونیور خوشحالی می‌کنند. این مهاجم برزیلی که در زمان مدیریت ایرج عرب با پرسپولیس قرارداد بسته، با وجود اینکه در اکثر بازی‌ها برای تیمش به صورت فیکس به میدان رفته، ولی هنوز نتوانسته گلی بزند. با این حال کالدرون همچنان با وجود انتقاد‌های مستقیم از جونیور، هنوز به صورت فیکس به او بازی می‌دهد. اما ماجرای فیکس بازی کردن جونیور چیست؟

آنطور که شنیدیم هنگام بستن قرارداد با جونیور، باشگاه پرسپولیس بندی را در قرارداد مهاجم برزیلی گنجانده که این بازیکن تا نیم‌فصل در ۱۰ بازی که به صورت فیکس به میدان رفته باید حداقل ۵ گل بزند وگرنه قراردادش فسخ خواهد شد. آنطور که مشخص است هواداران پرسپولیس حداقل تا پایان نیم‌فصل جونیور را تحمل می‌کنند مگر اینکه مهاجم برزیلی دگرگون شده و در چند دیدار آینده سرخپوشان تا پایان نیم‌فصل حداقل ۵ گل بزند.گردآوری:گروه ورزش سیمرغ
seemorgh.com/sport
منبع: خبرورزشی


 
 
 

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 
X