با اینکه عده ای علاقمند بودند که رامین رضاییان به پرسپولیس بازگردد اما یحیی گل محمدی چندان علاقه ای به این بازگشت نداشت

رضاییان در لیست یحیی هم حضور نداشت

همین که خبر جدایی گابریل کالدرون قطعی شد، برای چندمین مرتبه در ماه های گذشته نام یک سری از بازیکنان برای بازگشت به پرسپولیس پشت سر هم ردیف شد. بازیکنانی مثل رامین رضاییان که در سال ۲۰۱۹ به اندازه کافی نتوانست موفق عمل کند.

او در انتخاب باشگاه‌های خود، بیشتر از آن که به مسائل فنی و انگیزشی توجهی داشته باشد،احتمالا نگاه اقتصادی داشته است. این بازیکن شمالی قصد داشت  شانس خود برای بازگشت به پرسپولیس را امتحان کند و بی میل نبود که برگردد.

اتفاقا بعضی از مدیران باشگاه می خواستند او بیاید ولی کادر فنی وقت با بازگرداندن این ستاره ملی پوش موافق نبودند. البته  قیمت رضایت نامه رضاییان هم بسیار بالا بود و باشگاه این بازیکن در قطر به سادگی حاضر نمی‌شد رامین را از دست بدهد.

با این حال کالدرون دو مرتبه در جلسه با مدیران باشگاه گفته بود نیازی به دفاع راست جدید ندارد. شرایط تیمش با حضور شیری خوب است و اگر مشکلی پیش بیاید، با بازیکنان نامتخصص مثل سیامک نعمتی در سمت راست خط دفاعی کارش را پشتیبانی می کند و بازیکن جدید در این پست نمی خواهد.کالدرون آن زمان بر این عقیده بود که به جای خرج برای دفاع راست و کشاندن رامین به پرسپولیس بهتر است مهاجم بخرند.

اما وقتی جدایی کالدرون قطعی شد، بار دیگر شایعه شد که رامین را برای پرسپولیس گزینه کرده اند! با این حال باز هم خبری از بازگشت این بازیکن نشد.

جالب اینکه در همان ساعا اولیه نام حسین ماهینی از لیست تیم خارج شد و خیلی ها گفتند کار تمام است و رامین رضاییان وارد لیست می شود اما باز هم این طور نشد تا ثابت شود گل‌محمدی هم هیچ علاقه و تمایلی به بازگرداندن رامین ندارد و هیچ راهی برای بازگشت رضاییان به پرسپولیس در این فصل وجود ندارد.

با وجود تمام این اتفاقات این بازیکن باید به کارش در لیگ قطر ادامه بدهد و خبری از رسیدن دوباره به پیراهن پرسپولیس نیست. او به خاطر درگیری با برانکو مجبور به ترک پرسپولیس شد و حالا که برانکو رفته نیز، مربیان بعد از او هم قصد همکاری با رامین را ندارند.گردآوری:گروه ورزش سیمرغ
seemorgh.com/sport
منبع: khabaronline.ir


 
 
 

X