تتت

در پی تعامل باشگاه پرسپولیس و کارگزار برند پرسپولیس و طی توافقی بانک گردشگری اسپانسر باشگاه پرسپولیس شد و قرار است کارت‌های هواداری نیز از طریق این بانک عرضه شود

رونمایی از پیراهن پرسپولیس با اسپانسر جدید

در پی مذاکرات و توافقات انجام شده بانک‌ گردشگری یکی از بانک های خصوصی کشور اسپانسر باشگاه پرسپولیس شد. مذاکرات از یکماه قبل آغاز شد و سه روز قبل منجر به توافق نهایی شد و مدیرعامل باشگاه، معاونت اقتصادی و کارگزار برند پرسپولیس در جلساتی که از یکماه قبل آغاز شد با این بانک به توافق رسیدند.

بر اساس اعلام انصاری فرد مدیر عامل باشگاه پرسپولیس طی این توافقات، نام و لوگوی بانک گردشگری به عنوان حامی جدید باشگاه روی پیراهن تیم به مدت دو فصل و نیم درج خواهد شد .

یکی از توافقات‌ مهم طرفین عرضه کارت هواداری از طریق بانک‌ گردشگری است و جزییات و چگونگی ثبت نام‌ هواداران برای دریافت کارت هواداری پرسپولیس از طریق باشگاه در توافق با این بانک بزودی اعلام‌ خواهد شد.

هواداران ضمن دریافت کارت هواداری می‌توانند از دیگر خدماتی که از طریق همین کارت به آنها عرضه خواهد شد بهره‌مند شوند. انصاری فرد در این مراسم ضمن لزوم تلاش برای افزایش درآمدها تاکید کرد باید از برند پرسپولیس نهایت بهره را برد و اینگونه چالش‌های مالی سنگین بوجود آمده که ناشی از افزایش بدهی‌ها، هزینه شدن درآمدهای این فصل و افزایش هزینه‌ها را یک‌به یک با اجرای طرح‌های اقتصادی حل و فصل کرد.

یلوه معاون اقتصادی باشگاه نیز گفت: باشگاه پرسپولیس در سامانه هواداری 3030 که هواداران می‌توانند با ارسال عدد ۶ عضو آن شوند از طریق کارگزار برند پرسپولیس و بخش اقتصادی باشگاه با همراه اول و ایرانسل و رایتل همکاری دارد. همچنین نام‌ ایرانسل هم در بخشی از روی پیراهن درج خواهد شد و همکاری با این اپراتور ادامه دارد. پشت پیراهن نیز طبق توافقات انجام شده نام و لوگوی قهوه بن بانو تا آخر فصل درج می‌شود.

در این مراسم از طرح جدید آل اشپورت و پیراهن پرسپولیس برای دربی و لیگ قهرمانان آسیا نیز رونمایی شد. پیراهن پرسپولیس برای نیم فصل دوم نیز بعد از بازی با الدحیل طی مراسمی ویژه رونمایی می‌شود.


رونمایی از پیراهن پرسپولیس

رونمایی از پیراهن پرسپولیسگردآوری:گروه ورزش سیمرغ
seemorgh.com/sport
منبع: khabaronline.ir


 
 
 

پربیننده ترین اخبار ورزشی

 
X