تتت

سایت وزارت ورزش و جوانان مصاحبه‌ای از رسول‌پناه دکتر دندان پزشکی که حالا مدیر پرسپولیس شده منتشر کرده که در آن این متولی جدید پرسپولیس مدل مدیریت انصاری فرد را منسوخ عنوان کرده است

حمله دندان پزشک مخصوص به انصاری‌فرد به واسطه حمایت علی‌پروین!

سرپرست باشگاه پرسپولیس گفت: حمایت بزرگان این باشگاه، علی پروین، محمود خوردبین و حسین کلانی برای هیات مدیره و بنده دلگرم کننده است.

مهدی رسوال پناه درباره دیدار احیر هیات مدیره با بزرگان پرسپولیس اظهار داشت: حمایت علی پروین، محمود خوردبین و حسین کلانی دلگرم کننده است، هیات مدیره باشگاه از حمایت بزرگان پرسپولیس برخوردار است، وطیفه ما حفاظت و نگهداری از سرمایه انسانی هواداران و سرمایه های مادی و معنوی باشگاه است، پرسپولیس را دیگر نمی توان با روش های منسوخ و بدون برنامه مدیریت کرد.

وی با اشاره به حمایت پروین، خوردبین و کلانی ادامه داد:  قطعا با راهنمایی های آنان مسیر مدیریتی باشگاه برای رضایت بیشتر هواداران و اعتلای نام پرسپولیس روشن تر ادامه خواهد داشت.

سرپرست مدیر عاملی باشگاه پرسپولیس گفت : در این چند روز هیات مدیره بلافاصله امور اجرایی را عهده دار شد و هواداران به هیچ عنوان نگران امور باشگاه و وضعیت تیم نباشند.گردآوری:گروه ورزش سیمرغ
seemorgh.com/sport
منبع: khabaronline.ir


 
 
 

 
X