افشا علت اخراج مهدی شیری از پرسپولیس
دلیل کنار گذاشتن مهدی شیری بازیکن با سابقه پرسپولیس بعد از شکست سرخ‌پوشان در سوپرجام مشخص شد

دلیل کنار گذاشتن شیری از پرسپولیس افشا شد!

با تصمیم یحیی گل‌محمدی سرمربی تیم پرسپولیس، مهدی شیری احتمالاً از جمع سرخپوشان جدا خواهد شد تا بازی‌های باقی‌مانده تا پایان لیگ برتر را در تیم دیگری بازی کند!

در خصوص علت کنار گذاشتن شیری موضوع جالبی به گوش می‌رسد؛ گویا پس از اخراج این بازیکن در نیمه دوم بازی با فولاد در سوپرجام، او به رختکن رفته و در آنجا با عصبانیت با یکی از افرادی که در رختکن حضور داشته صحبت می‌کند که این مسئله توسط یکی دیگر از اعضای تیم پرسپولیس که او هم اتفاقاً در رختکن حضور داشته به گوش سرمربی سرخ‌ها می رسد!

این در حالی است که دیروز شایعه شده بود شیری با یکی از بازیکنان باسابقه پرسپولیس جر و بحث کرده و به همین دلیل سرمربی سرخ‌ها این بازیکن را از تیمش کنار گذاشته است. پیگیری ما اما نشان داد که این موضوع صحت نداشته و فردی که پیش از این سابقه خبرچینی در رختکن را انجام داده، بگو مگوی شیری با یکی از اعضای پشتیبان سرخ‌ها را به گوش سرمربی پرسپولیس رسانده است.

این اتفاقات و شکست سرخپوشان مقابل فولاد در بازی سوپرجام باعث شد تا گل‌محمدی تصمیم خود را برای کنار گذاشتن شیری از پرسپولیس به اطلاع مدیران باشگاهش برساند.گردآوری: گروه ورزش سیمرغ
seemorgh.com/sport
منبع: khabaronline.ir