سیمرغسیمرغ
sport-top-1

تیم فوتبال الوکره در حالی که رضا قوچان نژاد را 20 دقیقه در اختیار داشت برابر القطر تن به شکست داد اما الشحانیه با دو بازیکن ایرانی خود توانست برابر لخویا صدرنشین یک تساوی ارزشمند را به دست آورد.

هفته بیست و چهارم لیگ فوتبال ستارگان قطر با انجام چهار دیدار به پایان رسید. در حساس‌ترین بازی الشحانیه با دو بازیکن ایرانی خود در ورزشگاه خانگی لخویا صدرنشین به میدان رفت و یک تساوی ارزشمند به دست آورد.

الشحانیه که مسعود شجاعی و مهرداد پولادی را در اختیار دارد، توانست در ورزشگاه خانگی برابر تیم پرستاره‌ی لخویا به تساوی سه بر سه دست یابد تا یک امتیاز ارزشمند را به دست آورد. در این دیدار مهرداد پولادی در ترکیب اصلی الشحانیه به میدان رفت اما مسعود شجاعی نیمکت نشین بود و "لوکا بوناچیچ" تصمیم گرفت در نیمه دوم از او استفاده کند.

الشحانیه با این تساوی 19 امتیازی شد و در همان رده سیزدهم جدول رده بندی باقی ماند تا همچنان خطر سقوط را احساس کند این در حالی است که لخویا با 56 امتیاز در صدر جدول رده بندی قرار دارد.

در یکی دیگر از دیدارهای حساس الوکره که با رضا قوچان نژاد و "گوران" سرمربی جدید خود روزهای سختی را پشت سر می گذارد در خانه القطر به میدان رفت و با نتیجه دو بر یک بازی را واگذار کرد تا این تیم همچنان یکی از گزینه های سقوط به لیگ پایین تر باشد.

در این دیدار رضا قوچان نژاد مهاجم ایرانی الوکره در ترکیب اصلی تیمش به میدان نرفت اما در نیمه دوم در دقیقه 69 به بازی رفت، ولی نتوانست مانع از شکست تیمش شود. الوکره نیز با 20 امتیاز در رده دوازدهم جدول رده بندی قرار دارد و خطر سقوط را احساس می کند.

ام‌صلال که پژمان منتظری را در اختیار دارد در خانه السیلیه به میدان رفت و در نهایت با نتیجه 3 بر دو بازی را واگذار کرد و ام‌صلال جایگاه نسبتا خوبی در جدول رده بندی دارد و با 31 امتیاز در رده هشتم جدول قرار دارد.


گردآوری:گروه ورزش سیمرغ
seemorgh.com/sport
منبع:isna.ir 
loading...


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال
تازه ترین اخبار ورزشی
واکنش مدیر پرسپولیس به ویدئو جنجالی بیرانوندواکنش مدیر پرسپولیس به ویدئو جنجالی بیرانوند

عرب می‌گوید ویدئویی که بیرانوند و خلیل‌زاده منتشر کردند، بیشتر یک شوخی بود و نباید به آن دامن زد

 
X