تیم ملی کشتی فرنگی در حالی از رقابت‌های جهانی آمریکا به ایران بازگشت که مدیر این تیم به همراه یکی از ملی پوشان به همراه تیم به ایران بازنگشتند.

تیم ‌ملی کشتی فرنگی ایران پس از کسب عنوان چهارمی در ر‌قا‌بت های جهانی لاس وگاس آمریکا بامداد امروز (یکشنبه) از طریق فرودگاه امام خمینی (ره) در حالی به ایران بازگشت که مدیر تیم‌های ملی فرنگی و نفر ذخیره وزن 59 کیلوگرم تیم ‌ملی به همراه این تیم به ایران نیامدند.

گفته می‌شود حسن بابک چند روز دیرتر از تیم ملی کشتی فرنگی به ایران بازخواهد گشت. اما جدا از حسن بابک مدیر تیم‌های ملی که به همراه تیم ‌ملی به ایران نیامده است، محسن حاجی پور فرنگی کار وزن 59 کیلوگرم ایران نیز که به عنوان نفر ذخیره حمید سوریان راهی ر‌قا‌بت های جهانی آمریکا شده بود به همراه این تیم به ایران بازنگشته است و اینکه گفته می‌شود او به همراه آزادکاران به ایران بازخواهد گشت، نکته بسیار عجیبی به نظر می‌رسد.

این در حالی است که وزیر ورزش و جوانان اخیرا بر این امر تاکید کرد که به هیچ وجه نباید فردی از کاروان ‌های اعزامی ورزشی ایران در کشوری بماند و به صورت جداگانه به ایران بازگردد.

گودرزی روز گذشته در حاشیه نشست با روسای فدراسیون‌های ورزشی، گفت: اینکه ورزشکار و یا مربی به خارج از کشور برود و دیرتر از موعد مقرر به کشور بازگردد با توجه به فضایی که در ورزش وجود دارد، این موضوع می‌تواند آسیب بزند. پس مراقب باشید که اعضای تیم‌ها در زمان مقرر خود بازگردند و نمی‌خواهد به آنها این هدیه را بدهید که یکی، دو روز در آنجا بمانند. همچنین مراقب باشید که ورزشکارانتان گم نشوند.


گردآوری:گروه ورزش سیمرغ
seemorgh.com/sport
منبع:isna.ir 
 
 

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 
X