عضو کمیته پزشکی فدراسیون ایران و کنفدراسیون فوتبال آسیا گفت: حضور بازیکنان دوجنسیتی در تیم ملی فوتسال بانوان مضحک و احمقانه است.

زهره هراتیان درباره ادعای شبکه تلویزیونی العربیه(Al Arabiya) مبنی بر اینکه در تیم ملی فوتسال بانوان ایران 8 بازیکن دو جنسیتی حضور داشته اند، اظهار داشت: «این مساله برای ما کاملا بی اهمیت است چون به نظر من کاملا احمقانه چنین ادعایی کرده اند. وقتی می گویند در یک تیم  که 5 بازیکنش در زمین حضور دارند، 8 بازیکن مشکل دارند، باید به احمقانه بودن این ادعا پی ببرید.»

وی ادامه داد: «فقط یک شبکه عربی این موضوع را مطرح کرده و ما در پی این هستیم تا مستندات را پیدا و در جلسه کمیته پزشکی اعتراض خود را مطرح کنیم. این موضوع مضحک است چون ما قبل از شروع مسابقات همه نوع تستی از بازیکنان گرفتیم. حتی برای اولین بار بازیکن اکو شدند و آزمایش خون دادند. از سوی دیگر چهره بازیکنان نیز هیچ جای شبهه ای ندارد که بگوییم از روی قیافه شان به این مساله رسیده اند.»

هراتیان در پایان افزود: «این ادعاهای مضحک چیزی از ارزش های ملی پوشان فوتسال بانوان ایران کم نمی کند و نمی تواند قهرمانی تیم کشورمان را زیر سوال ببرد. البته یک مساله را قبول دارم، اینکه تکنیک بازیکنان فوتسال زنان بالاتر از مردها است!»


گردآوری:گروه ورزش سیمرغ
seemorgh.com/sport
منبع:jamnews.ir 
 

X