الاهلی در حالی که مجتبی جباری را در ترکیب اصلی خود داشت، برابر یاران ژاوی با نتیجه دو بر یک بازی را واگذار کرد.

هفته چهارم لیگ ستارگان قطر با انجام دو دیدار آغاز شد. در حساس‌ترین بازی، السد(Al Sadd) یکی از شانس‌های اصلی کسب عنوان قهرمانی با ژاوی هرناندز(Xavi) فوق ستاره اسپانیایی خود در ورزشگاه خانگی الاهلی(Al Ahli) به میدان رفت که این دیدار در نهایت با پیروزی السد به پایان رسید تا این تیم موقتا به صدر جدول رده‌بندی صعود کند.

در این دیدار ابتدا السد توسط ژاوی هرناندز در دقیقه چهار به گل رسید و الاهلی نیز در دقیقه 53 نیمه دوم توسط 'موبیلی' گل تساوی را به ثمر رساند اما این پایان کار نبود و 'حسن الهیدوس' در دقیقه 84 گل پیروزی را برای السد به ثمر رساند تا این تیم پیروزی ارزشمند خارج خانه خود را به دست آورد.

الاهلی با این تساوی 4 امتیازی شد و در همان رده ششم جدول رده‌بندی باقی ماند و السد نیز با 10 امتیاز موقتا در صدر جدول ایستاد. مجتبی جباری بازیکن ایرانی الاهلی در این دیدار مانند دیدارهای قبلی در ترکیب اصلی تیمش به میدان رفت و 90 دقیقه بازی کرد.

در دیگر دیدار حساس، لخویا(Lekhwiya) مدافع عنوان قهرمانی در خانه السیلیه(Al-Sailiya) به میدان رفت و توانست با دو گل به پیروزی برسد تا با 9 امتیاز موقتا به رده دوم جدول رده‌بندی صعود کند.


گردآوری:گروه ورزش سیمرغ
seemorgh.com/sport
منبع:isna.ir 
 
 


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال

پربیننده ترین اخبار ورزشی

 
X