الغرافه در حضور مسعود شجاعی پیروزی ارزشمندی را به دست آورد و موفق شد در خانه العربی با یک گل به پیروزی برسد. دژاگه برای العربی 90 دقیقه بازی کرد.

در ادامه هفته چهارم لیگ ستارگان قطر دو دیدار برگزار شد. العربی(Al-Arabi) که در این فصل با هدایت جیان فرانکو زولا(Gianfranco Zola) نتایج خوبی به دست آورده بود و در سه دیدار قبلی خود به پیروزی رسیده بود، در ورزشگاه خانگی‌اش از الغرافه(Al-Gharafa) پذیرایی کرد.

العربی با پیروزی در این دیدار می‌توانست موقتا صدرنشین جدول رده‌بندی شود اما شاگردان جیان فرانکو زولا قدر این فرصت را ندانستند و با یک گل برابر الغرافه تن به شکست دادند.

اشکان دژاگه ستاره ایرانی العربی در ترکیب اصلی تیمش به میدان رفت و یک گل هم به ثمر رساند که آفساید اعلام شد. از طرف دیگر هم مسعود شجاعی برای الغرافه به میدان رفت و 90 دقیقه بازی کرد.

الغرافه با این پیروزی 9 امتیازی شد و در همان رده چهارم جدول رده‌بندی باقی ماند؛ البته این تیم یک بازی عقب افتاده دارد که در صورت پیروزی در آن می‌تواند صدرنشین شود. در دیگر دیدار برگزارشده الجیش(El Jaish) توانست در خانه الخریطیات(Al Kharaitiyat) به پیروزی دو بر یک دست یابد.


گردآوری:گروه ورزش سیمرغ
seemorgh.com/sport
منبع:isna.ir 
 
 

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 
X