وضعیت یکی از کونگ‌فوکاران نوجوان مصدوم حادثه تلخ تصادف تیم کونگ‌فوی یاسوج وخیم است. این حادثه 3 کشته داشته است.

خودروی شخصی پراید حامل کونگ‌فوکاران تیم یاسوج که روز شنبه یازدهم مهر ماه در راه برگشت از ر‌قا‌بت‌های هنرهای فردی قهرمانی کشور از تهران بود در کیلومتر 68 محور یاسوج – اصفهان با یک دستگاه اتوبوس اسکانیا برخورد می‌کند و طی آن دو نفر از ورزشکاران نوجوان یاسوجی به همراه مربی‌شان درجا کشته می‌شوند و سه نفر دیگر با مصدومیت شدید به بیمارستان منتقل می‌شوند.

متاسفانه این حادثه دلخراش موجب مرگ ایمان غلامپور مربی 48 ساله تیم کونگ‌فوی یاسوج، به همراه پیمان انصاری و ایمان غضنفری دو ورزشکار نوجوان 13 ساله می‌شود.

رضا آشوغ، حافظ ایروانی و متین کارگر کونگفوکارانی هستند که پس از این تصادف مصدوم شدند. ایروانی 11 ساله و متین کارگر 13 ساله هم‌اکنون وضعیت مناسبی ندارند و هر دو در کما هستند و تنها آشوغ 12 ساله که مدال طلای ر‌قا‌بت‌های کونگ‌فوی قهرمانی کشور را در کارنامه دارد از بیمارستان مرخص شده است.

ورزشکاران یاسوجی در این سفر با خودروی شخصی به ر‌قا‌بت‌های تهران اعزام شده بودند و تاکنون نیز آنگونه که شایسته است مسئولی پیگیر وضعیت کشته شدگان و مصدومان این حادثه نبوده‌ است. پیش از این معاون توسعه ورزش اداره کل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد قول پیگیری وضعیت مصدومان را داده بود.


گردآوری:گروه ورزش سیمرغ
seemorgh.com/sport
منبع:isna.ir 
 

X