در حاشیه مراسم ختم هادی نوروزی، احمدی نژاد با علی پروین دیدار کرد.

محمود احمدی نژاد که به عنوان یک سیاستمدار پرسپولیسی بین مردم مشهور است، در مراسم ترحیم هادی نوروزی حضور یافت تا صحنه های جالبی را رقم بخورد.

رئیس جمهور پیشین که این روزها در دانشگاه تدریس می کند و البته هر از گاهی جنجال های خبری خاص خود را دارد، به مرزداران تهران رفت تا در مجلس ختم هادی نوروزی شرکت کند.

ورود او به مجلس همزمان شد با خروج بهرام افشارزاده مدیرعامل استقلال. بازیکنان پرسپولیس جلوی در مجلس از همان ابتدا شوکه شده بودند که رئیس جمهور قبلی چرا به این مراسم آمده اما او تصمیمش را گرفته بود که بیاید.

افشارزاده هم وقتی با احمدی نژاد روبرو شد، به رسم ادب به او خوش آمد گفت و بعد هم گفت مثل هر علاقمند دیگری به فوتبال، او هم در این مراسم شرکت کرده است.

در مجلس، علی کریمی سعی کرد خیلی دور از محلی باشد که رئیس پیشین دولت نشسته بود. او قبلا هم وقتی احمدی نژاد به اردوی تیم ملی رفته بود، این عدم علاقه اش را به دوربین ها ابراز کرده بود. محمد دادکان دیگر کسی بود که مسیرش را عوض کرد تا با احمدی نژاد روبرو نشود.

علی پروین اما یکی از فوتبالی هایی بود که با احمدی نژاد هم کلام شد. سلطان قرمزها در 8 سالی که احمدی نژاد مسئول دولت بود، بارها با او دیدار داشت.

پروین شاید سیاسی ترین چهره سلبریتی فوتبال ایران است. او همیشه یک پای ثابت پوسترهای تبلیغاتی نامزدهای انتخاباتی است. در همان سال های اول دولت احمدی نژاد هم بود که محمد حسن انصاری فرد به دوران مربیگری پروین پایان داد و در یک ضیافت زیبا در بازی با بایرن مونیخ(Bayern Munich)، رسما علی پروین را بازنشسته از مربیگری و کادرفنی اعلام کردند تا او چند صباجی دور از تیم باشد.

تقریبا تا اواخر 4 ساله اول دولت احمدی نژاد هم مجالی به پروین نرسید. برای سال 88 پروین آماده حضور در ستاد رقبای رئیس جمهور بود که یک باره با اصرار چند نفر در مراسم حمایت از او در سالن 12 هزار نفری حاضر شد.

بعد از انتخابات سال 1388، پروین دوباره نقشی پررنگ در پرسپولیس پیدا کرد. او که عضوی از هیات مدیره تیم محمد رویانیان شده بود، نقشی کلیدی پیدا کرد و حتی دست نوشته ای از احمدی نژاد داشت که بر اساس آن رئیس دولت گفته بود پرسپولیس باید به پیشکسوتان تیم واگذار شود و بر همان اساس، پروین دنبال گرفتن تیم از دولت بود.

دست نوشته ای که حتی با کمک آن پروین را چند صباحی صاحب صندلی مدیرعاملی پرسپولیس کرد اما هیچ گاه نتوانست به تحقق رویای پروین برای مالکیت پرسپولیس به کار آید تا او از دولت قبلی هم دلچرکین باشد. اگر چه از نوع برخورد با خود در وزارت ورزش جدید هم راضی نیست.

در مراسم ختم هم وقتی احمدی نژاد دوست پرسپولیسی اش را دید، گفت: «علی آقا چرا اوضاع پرسپولیس این طوری است.»

پروین هم که هنوز سر اجرایی نشدن مفاد آن نامه دلخور است، بلافاصله با همان لهجه لوطی خودش پاسخ داد: «چرا دوران خودت کاری نکردی که مشکل تیم حل شه؟»

پروین اعتقاد دارد اگر تیم به او و دوستانش واگذار شود، می تواند خودکفا باشد. خواسته ای که البته نه مکانیسم قانونی و نه مسئولان دولتی؛ اجازه انجامش را نمی دهند.


گردآوری:گروه ورزش سیمرغ
seemorgh.com/sport
منبع:jamnews.ir 


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال

پربیننده ترین اخبار ورزشی

 
X