علی دایی از سوء استفاده برخی از نام هادی نوروزی به شدت انتقاد کرد.

سرمربی صبای قم در آستانه آغاز مجدد لیگ برتر و رویارویی‌ تیمش با پرسپولیس درباره مسائل مختلفی صحبت کرد.

آقای دایی! رویارویی با پرسپولیس بعد از 400 روز که از ماجرای برکناری تان و اتفاقات درفشی فر گذشته را چگونه ارزیابی می کنید؟

قبل از هر چیز باید سه تسلیت بگویم. اول به خاطر حلول ماه محرم تسلیت دوم به خاطر درگذشت هادی نوروزی عزیز و تسلیت سوم به خاطر شهادت سردار حسین همدانی سردار بزرگواری که در تاسیس تیم خوب فجرسپاسی هم نقش زیادی داشت. بازی با پرسپولیس هم برای ما مثل همه بازی هاست با این تفاوت که من به عنوان یک پرسپولیسی خوشحالم که هواداران خوب این تیم را می‌بینم و امیدوارم بازی خوب و زیبا و تماشاگرپسندی را شاهد باشیم و داوری هم ایرادی نداشته باشد. درباره اتفاقات فصل قبل هم حرفی برای گفتن ندارم و مردم همه آنچه باید می‌دانستند را تا حالا دانسته‌اند. فقط از برخی رفتارها در سازمان لیگ متعجبم.

چه رفتارهایی؟

بازی ما با پرسپولیس 23 مهرماه بود و به یک باره اعلام شد به خاطر درگذشت هادی نوروزی و تلاقی با عدد 24 بازی به روز بیست و چهارم موکول شده! من هادی نوروزی را از صمیم قلب دوست داشتم و هر کاری هم برای یادبود او لازم باشد انجام می‌دهم اما متاسفم که برخی می‌خواهند روی این مسئله موج سواری کنند و پشت پرده رفتار دیگری دارند. من نمی‌فهمم چرا باید بازی یک روز عقب بیفتد؟ واقعا دلیلش عدد 24 است؟ یعنی اصلا قصد نداشتند به خاطر ملی پوش‌های پرسپولیس یک روز بیشتر به آنها استراحت بدهند؟ من نمی‌فهمم این جور بزرگداشت‌ها و سوء‌استفاده از احساسات پاک مردم و هواداران از کجا آمده؟ اگر دنبال توجه به عدد 24 هستید چرا 24 ساعت بعد از درگذشت او یا بعد از اتمام مراسم تشییع باشکوه او تمام مطالباتش را پرداخت نمی‌کنید؟ چرا تا 24 سالگیِ پسرش، یک منزل مسکونی در اختیارش قرار نمی‌دهید تا همسر و فرزندانش دغدغه‌ای نداشته باشند؟ چرا همه دنبال نمایش و شو هستند و خیلی‌ها به خاطر منافع خودشان هر سوء استفاده‌ای از نام آن خدابیامرز می‌کنند؟ اگر به خود من می‌گفتند به خاطر ملی پوشان پرسپولیس قرار است بازی یک روز تعویق بیفتد می‌گفتم به خاطر گل روی هواداران ایرادی ندارد اما دیگر این منت را سر هادی نوروزی و خانواده‌اش نگذارید.

من یک سوال دارم. اگر بازی روز 25 مهر بود هم حاضر بودید به خاطر هادی نوروزی آن را یک روز جلوتر بیاورید؟ کسانی که در زمان حیات هادی کوچکترین توجهی به او نداشتند حالا فرصت پیدا کرده‌اند عرض اندام و خودنمایی کنند. کارگاه کلاه‌سازی‌تان را تعطیل کنید. این کلاه‌ها برای سر ماها خیلی گشاد است. حالا دلتان به حال هادی سوخته است؟ دغدغه آن خدابیامرز مگر غیر از تامین معیشت خانواده‌اش بود؟ حالا که خودش نیست به خانواده‌اش آن هم بدون حضور دوربین و رسانه توجه کنید. بروید سراغ پدر و مادرش و نگذارید نبود هادی را حس کنند.

انگار یک مشت بازیگر جمع شده‌اند تا خودشان را نشان دهند. حساب دوستان واقعی هادی جداست اما عده‌ای فقط دنبال منافع خودشان و دیده شدن هستند. چند ماه دیگر همه فراموش می‌کنند چه قول و وعده‌هایی داده‌اند. کمااینکه قول‌ها به خانواده مرحوم مجید سبزی فراموش شد. آقایان چندبار سراغ خانواده فریبرز مرادی رفته‌اند؟ نمی‌روند چون برایشان برد تبلیغاتی و تیتر ندارد. کسی می‌داند منوچهر شفقتیان چه حال و اوضاعی دارد؟ کسی سراغ کریم باوی را می‌گیرد؟ اینها درد دارد وگرنه بازی با اعداد که کاری ندارد. کاش بتوانند مثلا روز 24 هر ماه مصاحبه نکنند. یا روز 24 هر ماه حقوقی در خور شان خانواده هادی به حساب شان بریزند. فعلا 24 عدد خودنمایی یک عده‌ای شده و هر کسی هم می بینی می‌خواهد بزرگداشت برگزار کند. همه اینها را گفتم که بدانند من فریب بازی هایشان را نخورده‌ام. همین.

واقعا فکر می‌کنید هادی نوروزی را فراموش می‌کنند؟

اصلا شک نکنید. این مسئولانی که امروز خودشان را با نام هادی به صفحات رسانه‌ها چسبانده‌اند چند روز دیگر نام هادی را هم فراموش می‌کنند. فقط هواداران همانگونه که ناصرخان حجازی را فراموش نکردند قطعا هادی هم در یادشان می‌ماند. از همین جا هم به خانواده هادی مجدد تسلیت می‌گویم و اعلام می‌کنم روی خیلی از این قول و وعده‌ها حساب نکنید.

به برد مقابل پرسپولیس فکر می‌کنید؟

هر تیمی برای برد به میدان می‌رود و خوشبختانه شرایط ما هم خوب است و حریف را هم خوب آنالیز کرده‌ایم. انشاءالله همانطور که گفتم بازی خوبی را شاهد باشیم.


گردآوری:گروه ورزش سیمرغ
seemorgh.com/sport
منبع:isna.ir 


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال

پربیننده ترین اخبار ورزشی

 
X