العربی با حضور 90 دقیقه ای اشکان دژاگه پیروزی ارزشمندی را به دست آورد و در خانه لخویا با نتیجه سه بر دو به پیروزی رسید.

هفته پنجم لیگ ستارگان قطر با انجام سه دیدار به پایان رسید. الغرافه(Al-Gharafa) که در این فصل نتایج خوبی به دست آورده بود در ورزشگاه خانگی خود از الجیش(El Jaish) پذیرایی کرد که این دیدار در نهایت با پیروزی 4 بر یک الجیش به پایان رسید تا نخستین شکست الغرافه در فصل جاری رقم خورد. مسعود شجاعی ملی پوش ایرانی الغرافه در ترکیب اصلی تیمش به میدان رفت اما در نیمه دوم در دقیقه 59 تعویض شد.

در حساس ترین بازی لخویا(Lekhwiya) یکی از شانس های اصلی کسب عنوان قهرمانی در ورزشگاه خانگی خود از العربی(Al-Arabi) پذیرایی کرد که اشکان دژاگه را در ترکیب اصلی خود داشت.

هر چند لخویا در این دیدار با نتیجه دو بر یک از حریف خود پیش افتاد اما در نهایت این العربی بود که با درخشش 'دوترا' بازی را با نتیجه سه بر دو به سود خود به پایان رساند. هر سه گل العربی را در این دیدار دوترا به ثمر رساند.

اشکان دژاگه ستاره ایرانی العربی در ترکیب اصلی تیمش به میدان رفت و 90 دقیقه بازی کرد. البته او یک کارت زرد هم دریافت کرد. العربی با این پیروزی 12 امتیازی شد و به رده سوم جدول رده بندی صعود کرد.

در دیگر دیدار برگزار شده هم السد(Al Sadd) که ژاوی هرناندز(Xavi) را در اختیار دارد موفق شد که با نتیجه دو بر یک قطر(Qatar SC) را شکست دهد تا با 13 امتیاز در رده دوم جدول رده بندی جای گیرد.


گردآوری:گروه ورزش سیمرغ
seemorgh.com/sport
منبع:isna.ir



 


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال
X