ففف

یک روزنامه عربستانی مدعی شد که ایران چاره‌ای جز انتخاب قطر به عنوان میزبان بازی های نمایندگان خود در لیگ قهرمانان آسیا ندارد.

هر چند فدارسیون فوتبال ایران تاکید کرده است که تنها در ایران به مصاف تیم‌های عربستانی خواهد رفت و بازی در کشور ثالث را انتخاب نمی‌کند و کنفدارسیون فوتبال آسیا هم هنوز به جمع‌بندی لازم درباره تنش بین ایران و عربستان نرسیده است اما رسانه‌های عربستانی مدعی شده‌اند ایران تنها یک گزینه دارد و آن بازی کردن در قطر است.

این روزنامه عربستانی به نقل از یک منبع از سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا که نخواست نامش فاش شود، نوشت: ایران نمی‌تواند کشور ازبکستان را به عنوان میزبان پیشنهاد دهد. آنها نمی‌توانند لبنان را پیشنهاد دهند چرا که ورزشگاه‌های این کشور اصلا مناسب نیستند، همچنان که نمی‌توانند سوریه را پیشنهاد دهند، چرا که فیفا بازی کردن در این کشور را منع کرده است.

در ادامه این خبر آمده است: ایرانی‌ها نمی‌توانند عمان را هم پیشنهاد دهند، چرا که ورزشگاه‌های این کشور هم کیفیت لازم را ندارند. امارات نیز نمی‌تواند به عنوان میزبان انتخاب شود چرا که باشگاه‌های این کشور هم حاضر نیستند که با ایران بازی کنند و تنها یک کشور باقی می‌ماند و آن قطر است و گزینه فرستادن باشگاه‌های ایرانی هم به شرق آسیا برای AFC بسیار سخت است مگر آنکه همه کشورهای عربی موافق این تصمیم باشند.


گردآوری:گروه ورزش سیمرغ
seemorgh.com/sport
منبع:isna.ir 
 
 

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

پربیننده ترین اخبار ورزشی

 
 
X