ففف

کنفدراسیون فوتبال آسیا اعلام کرد که عربستان درخواست داده تا بازی های تیم ملی فوتبال این کشور با ایران در قطر برگزار شود.

چندی پیش سعودی‌ها اعلام کردند که حاضر نیستند در ایران برابر نماینده‌های ایرانی در لیگ قهرمانان آسیا به میدان روند. اکنون کنفدراسیون فوتبال آسیا اعلام کرده که عربستان در نامه‌ای رسمی که نوشته، قطر را به عنوان میزبان بازی های خود انتخاب کرده اما AFC هنوز به جمع بندی لازم در این زمینه نرسیده و جواب نهایی خود را اعلام نکرده است.

سایت الشرق قطر به نقل از کنفدراسیون فوتبال آسیا نوشت: کمیته برگزاری مسابقات دو روز را به موضوع اختلاف بین عربستان و ایران اختصاص داده است و در این دو روز جلساتی برگزار می شود تا تصمیم نهایی در این زمینه گرفته شود. کشور عربستان، قطر را به عنوان میزبان بازی های خود پیشنهاد داده است. کنفدراسیون فوتبال آسیا از موسسه ICSS دعوت کرده تا به عنوان مهمان در این جلسه‌ها شرکت کند و نظرات خود را در این باره اعلام کند.

عربستان در حالی روی خواسته خود برای بازی نکردن در ایران تاکید می کند که روزنامه الشرق قطر تاکید کرد فدراسیون فوتبال ایران اعلام کرده که ایران مکان بسیار امنی برای برگزاری بازی‌هاست.


گردآوری:گروه ورزش سیمرغ
seemorgh.com/sport
منبع:isna.ir 
 
 

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

پربیننده ترین اخبار ورزشی

 
 
X