زلاتان ابراهیموویچ می‌گوید در آژاکس خطر مرگ از بیخ گوش او گذشت.

زلاتان ابراهیموویچ(Zlatan Ibrahimović) مهاجم سوئدی که در آژاکس هلند(Ajax) نیز توپ زده است از داستانی که در رختکن یکی از دیدارهای این تیم برای او رخ داد پرده برداشت.

ابراهیموویچ درباره این داستان به روزنامه سان(The Sun) گفت: من در آژاکس با میدو(Mido)، بازیکن مصری در خط حمله بودم و در یکی از دیدارها که نیمه نخست را با 2 گل به حریف باخته بودیم، در یکی دو صحنه نتوانستم دروازه حریفمان را باز کنم. در ادامه میدو به زمین مسابقه آمد و او نیز نتوانست برای تیم موفق باشد. با این حال در آن بازی میدو در چند صحنه به من پاس نداد. بعد از بازی در رختکن همه بسیار ناراحت بودیم و وقتی از میدو سوال کردم که چرا توپ را به من پاس نداده ناراحت شد و شروع به جرو بحث کردیم تا اینکه او یک قیچی که در دست داشت را به سرعت به سمت من پرتاب کرد که این قیچی با فاصله بسیار کمی از کنار سر من عبور و به دیوار برخورد کرد و باعث ترک خوردن دیوار رختکن شد. همه از این صحنه شوکه شدیم ولی بعد از آن رفاقتمان بیشتر شد. او  بعد از آن صحنه به من گفت به یاد داری نزدیک بود بکشمت؟ که من هم گفتم بله و البته نتوانست.

احمد حسام میدو مصری مهاجم سابق تیم ملی مصر بعد از حضور در آژاکس در لیگ برتر هم برای چند تیم از جمله بولتون(Bolton Wanderers) و میدلزبورو(Middlesbrough) به میدان رفت که البته در این تیم‌ها موفق نبود.


گردآوری:گروه ورزش سیمرغ
seemorgh.com/sport
منبع:isna.ir 
 

پربیننده ترین اخبار ورزشی

 
X