تتت

کیومرث هاشمی رئیس کمیته ملی المپیک طی پیامی از تصویب آیین نامه استخدامی قهرمانان المپیک و پارالمپیک از دکتر روحانی رئیس جمهور و هیات دولت محترم تقدیر و تشکر کرد.

در متن نامه تقدیر و تشکر کیومرث هاشمی رئیس کمیته ملی المپیک آمده است:

جناب آقای دکتر حسن روحانی

رئیس جمهور محترم

 احتراما؛ توجه به اینکه اشتغال قهرمانان ورزشی همواره یکی از دغدغه های مسئولین ورزش و بطریق اولی خود آنان بوده است، اینک موجب خرسندی است که هیات محترم وزیران در پی انجام بررسی های لازم توسط کمیسیون اجتماعی دولت، با حمایت های شخص حضرتعالی که همواره عنایت ویژه ای به ورزش داشته و دارید طرح استخدام قهرمانان ورزشی بدون آزمون در دستگاههای دولتی را  تصویب و بلافاصله جهت اجرا به مبادی ذیربط ابلاغ نموده است. تردیدی نیست که چنین مصوبه ای در آستانه بازی های المپیک 2016 برزیل باعث افزایش انگیزه ورزشکاران و دلگرمی آنان در رقابت های ورزشی به ویژه بازی‌های المپیک خواهد بود.

لذا بدینوسیله لازم می دانم از حضرتعالی به لحاظ توجه به ورزش و ورزشکاران که سرمایه های ملی کشور هستند و با تلاش خستگی ناپذیر خود موجبات به اهتزار در آمدن پرچم مقدس جمهوری اسلامی ایران را در میادین بین المللی فراهم نموده و باعث سربلندی ملت شریف می شوند صمیمانه تشکر و قدردانی نمایم.

کیومرث هاشمی

رئیس کمیته ملی المپیک


گردآوری:گروه ورزش سیمرغ
seemorgh.com/sport
منبع:isna.ir 
 
 

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

پربیننده ترین اخبار ورزشی

 
X