رئیس مجلس شورای اسلامی طی پیامی از کاروان پارالمپیک شهدای منا تقدیر و قدردانی کرد.

علی لاریحانی رئیس مجلس شورای اسلامی طی پیامی از کاروان پارالمپیک شهدای منا تقدیر کرد. متن پیام تقدیر رئیس مجلس شورای اسلامی بدین شرح است:

«بسم الله الرحمن الرحیم

کاروان ورزشی پارالمپیک جانبازان و معلولان که با عنوان متبرک شهدای منا در این دوره از رقابت ها حضور یافته بودند، بار دیگر افتخاراتی بزرگ برای ملت به ارمغان آوردند.

قهرمانان ملت در عرصه مسابقات با تمام توان و قدرت خویش به مصاف حریفان رفتند و با اتکا به مدد الهی و دعای خیر مردم به نتایج رضایت بخشی دست یافتند و این‌ها معنا و جلوه ای از رشادت و اراده مصمم جوانان ایران اسلامی در دستیابی به قله های رفیع موفقیت و پیروزی می باشد که مایه افتخار و مباهات است.

در این دوره که با حوادث تلخ و شیرینی برای کاروان ورزشی ما مصادف شد شاهد درخشش در رشته‌های فردی و تیمی و به ویژه در بین بانوان سرافراز بودیم که با اهتزاز پرچم مقدس کشورمان و طنین سرود ملی همراه بود که جا دارد از این عزیزان تقدیر و تشکر کنم.

در پایان ضمن تقدیر و خدا قوت به تمامی دست‌اندرکاران ورزشی معلولان و جانبازان در رقابت های پارالمپیک، رئیس فدراسیون، مربیان و اعضای کادرفنی و تمامی ورزشکاران عزیز امیدوارم همواره شاهد موفقیت و سرافرازی قهرمانان این ملت باشیم.

علی لاریجانی
رئیس مجلس شورای اسلامی»


گردآوری:گروه ورزش سیمرغ
seemorgh.com/sport
منبع:isna.ir 
 

X