اين روزها كه وضعيت استقلال اصلا خوب نيست، شايد بد نباشد يادي كنيم از مصاحبه چندي قبل عليرضا منصوريان در شبكه «شما» كه حسابي جنجال به پا كرد.

دلیل شکایت منصوریان از میناوند

اين روزها كه وضعيت استقلال اصلا خوب نيست، شايد بد نباشد يادي كنيم از مصاحبه چندي قبل عليرضا منصوريان در شبكه «شما» كه حسابي جنجال به پا كرد. پيشكسوت پرسپوليس در آن مصاحبه اگرچه از لفظي نه‌چندان مناسب در مورد منصوريان استفاده كرد، اما به نظر مي‌رسد انتقادات صريحش چندان هم بيراه نبوده است.

 

ميناوند آن روز گفته بود: «عليرضا منصوريان دوست قديمي و صميمي من است و براي او احترام قائلم، اما به نظرم مربي خوبي نيست.» بعد از اين مصاحبه بود كه خبر رسيد منصوريان از دست همبازي سابقش در تيم ملي به مراجع قضايي شكايت كرده است. تكرار مي‌كنيم كه لفظ به كار برده شده در اين مصاحبه كه بيشتر به كري‌خواني نوجوان‌ها شباهت داشت در شأن يك بازيكن ملي قديمي نبود و منصوريان حق داشت از اين بابت گله‌مند باشد، اما آيا واقعا بقيه مطالب مطرح شده از سوي ميناوند كه شكل اظهار نظر شخصي را داشت، اينقدر بد و نامناسب بود كه بايد از دستش شكايت مي‌شد؟

 

شايد الان منصوريان بتواند در خلوت خودش كلاهش را قاضي كند و ببيند ميناوند فقط يك نظر ساده انتقادي داده؛ چيزي كه شايد ارزش شكايت و شكايت‌كشي نداشت و مي‌شد تحملش كرد. به طوري كلي هم شايد اگر منصوريان بيشتر از حاشيه‌هايي مثل توجه به همين مصاحبه يا نظاير آن انرژي و تمركز خودش را صرف مسايل فني مي‌كرد، الان خودش و تيمش چنين شرايط اسفياري نداشتند.

 


گردآوری:گروه ورزش سیمرغ
seemorgh.com/sport
منبع:بانک ورزش

 

 

 
 

X