میک مک درموت درحالی باباشگاه استقلال قراردادی به مبلغ 250 هزار دلار بسته است که قیمت او حدود 100 هزار دلار است!

رقم قرارداد میک مک درموت با استقلال

میک مک درموت سرمربی جدید و موقت استقلال، امیدوار است در بازی سپیدرود بتواند نتیجه بگیرد.

او امیدوار است اگر نتیجه هم نگیرد، تیمش طوری بازی کند که هواداران امیدوار باشند.  حضور روی نیمکت استقلال برای او که تا به حال تجربه سرمربیگری نداشته، یک تجربه بسیار بزرگ و یک شانس بسیار خوب به حساب می آید. در حالی که خیلی از بازیکنان بزرگ تاریخ استقلال دوست دارند برای یک شب هم که شده نیمکت استقلال را به دست بیاورند و به این آرزو برسند، یکی مثل میک بدون حتی یک روز تجربه سرمربیگری به این نیمکت رسیده است.

مک درموت قصد دارد در استقلال بماند و به همین دلیل در روزهای اخیر با دوستان سابقش در تیم ملی زیاد مشورت کرده است. از جمله آنها می توان به امید نمازی اشاره کرد. امید و میک رابطه بسیار نزدیکی با هم دارند و در تیم ملی هم با هم همکار بودند.

میک با کی روش هم رابطه نزدیکی دارد و از سرمربی تیم ملی هم مشورت می گیرد. درموت در سال 2011 به تیم ملی ملحق شد و در سال 2012 رفت. مشکل او هم چند چیز بود. علاوه بر اختلاف با کی روش، میک به خاطر مسایل مالی شدیدا اعتراض داشت. فدراسیون فوتبال حقوق او را پرداخت نمی کرد. به همین دلیل درموت تیم ملی را ترک کرد  و به امارات رفت تا با والتر زنگا در النصر کار کند.

مک درموت حالا با قراردادی به ارزش 250 هزار دلار سرمربی استقلال شده است، این در حالی است که می گویند رقم او سالیانه 100 هزار دلار است! درموت امیدوار است بتواند در بازی های پیشرو موفق باشد و در استقلال ماندگار شود. وقتی در این باره از او سوال می کنیم، می گوید: «هدف ما این است که بتوانیم بازی هایی زیبا انجام دهیم و هواداران را راضی نگه داریم.»


گردآوری:گروه ورزش سیمرغ
seemorgh.com/sport
منبع: khabaronline.ir


 
 

X