کارلوس کی روش در مصاحبه جدید خود طعنه سنگینی به امیر قلعه نویی زده است!

مصاحبه جدید کارلوس کی روش

کی روش در مصاحبه خود طعنه ای هم به امیر قلعه نویی زده است. مربی ای که در سال های اخیر بیشتر منتقد کی روش بود تا حامی او و تیم ملی و دیدید که در دعوای کی روش و برانکو هم پشت سرمربی تیم پرسپولیس ایستاد و راضی به حمایت از کی روش نشد!

امیر قلعه نویی در برهه ای هم پیروزی های تیم ملی با کی روش به خصوص پیروزی تیم ملی در برابر کره جنوبی در دوره قبلی جام جهانی را شانسی خواند و اما امروز کی روش در مصاحبه خود طعنه تلخی را به امیر قلعه نویی زده است.

کی روش می گوید یک گل در جام جهانی مهمتر از 5 قهرمانی در لیگ برتر است. در لیگ برتر این سرمربی فعلی تیم ذوب آهن است که پنج بار قهرمان شده است و به نوعی پرافتخارترین مربی لیگ برتری بحساب می آید.

کی روش در بخشی از مصاحبه اش این چنین گفته است: « در نظر بگیرد که وقتی تیم ملی درون زمین موفقیت آمیز عمل کند با الگوهای خوب مانند سید جلال حسینی و بازیکنان با تجربه دیگر، صدها و هزاران جوان ایرانی به فوتبال روی می‌آورند. نه تنها برای نسل فعلی بلکه باری نسل آینده عملکرد تیم ملی ماندگار خواهد بود. همین چند سال پیش بود که من کودک هشت ساله بودم و هنوز بازی تیم ملی پرتغال برابر موزامبیک را به یاد داریم. خود شما متوجه هستید که حمایت از تیم ملی ایران چه اهمیتی دارد. از نظر اجتماعی موفقیت تیم ملی ایران بسیار ارزشمند است. صحبتی که قبل از یکی از کنفرانس‌های جام جهانی ۲۰۱۴ گفتم این بود که زدن یک گل در جام جهانی مهم تر از پنج قهرمانی در لیگ برتر ایران است. همان‌طور که گفتم فدراسیون فوتبال ایران آمادگی این را دارد که جلوی این مطالب را بگیرد. امیدوارم شما و هوادران از بازی فردا لذت ببرید.»


گردآوری:گروه ورزش سیمرغ
seemorgh.com/sport
منبع: خبرورزشی


 
 
 

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 
 
X