بازیگر کشورمان که به همراه پرسپولیس به دبی سفر کرده بود و استوری جنجالی اش حسابی خبرساز شده است, به اردوی پرسپولیس ممنوع الورد شده است.

ورود آقای بازیگر ممنوع!

چند سال قبل، امير تتلو خواننده زيرزمينی با حضور در تمرين پرسپوليس جنجال‌ساز شد. او خود را پرسپوليسی خواند و برای آبی ها هم كری خواند.

حضور تتلو در تمرين، نشان از آن داشت که بعضی بازيكنان تيم به شدت با او رفيق هستند. رفته‌رفته مشخص شد در گعده‌های شبانه او چه كساني هستند.

خيلی زود بر سر اين موضوع جنجال بزرگی به راه افتاد. با افت پيام صادقيان، خيلی ها تتلو را مقصر دانستند و اين خواننده زيرزمينی هم عليه پيام چيزهای زيادی منتشر كرد. پس از آن تتلو به اردوی قرمزها ممنوع‌الورود شد و ديگر از داخل تيم كسی اجازه نداشت با اين خواننده ارتباط برقرار كند.

تتلو هم ديد شرايط اين شكلی است، سريعاً آبی پوش شد و به سمت استقلالی ها رفت!

حالا مورد جديدی كه به اردوی قرمزها ممنوع‌الورود شده، بازيگر تلويزيون و سينماست. سفر اين بازيگر به امارات، كلی جنجال داشت.

از ويدئوهايی كه منتشر شد، بگيريد تا تصاوير و آن استوري جنجالی! در اين ‌گير و دار تصويری هم از آقای بازيگر كنار فرشاد احمدزاده منتشر شد كه حالا براي اين بازيكن دردسرساز شده است.

برانكو از اين اتفاقات كاملاً شاكی است و به مسئولان تيم گفته ديگر اجازه ندهند اين بازيگر به اردوی قرمزها برود. همچنين قرار شده از اين پس قانون منع عبور و مرور در اردوی قرمزها پيش از بازی ها برقرار شود! شب بازی الاهلی و الهلال، 4 بازيكن از اردو خارج شدند كه اين مسئله شديداً جنجال به پا كرد.


گردآوری:گروه ورزش سیمرغ
seemorgh.com/sport
منبع: خبرورزشی


 


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال
X