شکیرا در مصاحبه با یک خبرنگار ایتالیا شایعه جدایی‌اش از پیکه را به طور کلی رد کرد.

شکیرا از زندگی مشترک با پیکه گفت

شكیرا خواننده سرشناس كلمبیایی و همسر جرارد پیكه اخیراً گفت‌وگویی اختصاصی را با سیلویا توفانین، مجری ایتالیایی برنامه «وریسیمو» كانال 5 ایتالیا انجام داد و در جریان این گفت‌وگو از زندگی شخصی‌‌اش صحبت كرد.

این در حالی است كه اخیراً گمانه‌زنی‌های زیادی در مورد بحران در زندگی این زوج سرشناس و حتی جدایی آنها به گوش می‌رسید اما شكیرا همه این صحبت‌ها را تكذیب و اعلام كرد كه همیشه از پیكه دفاع می‌كند. این خواننده كلمبیایی در ادامه یادآوری كرد كه ممكن است برای سومین بار بچه‌دار شوند. شكیرا در مورد تعهد فوتبالی پیكه گفت: «جرارد به تمام معنا به بارسلونا وفادار است. او در این تیم تبدیل به یك مهره ارزشمند شده. سخت است بتوان بازیكنی این‌چنینی پیدا كرد‌ چرا كه بسیاری از فوتبالیست‌ها بی‌وفا به تیم‌شان هستند (البته نه به معنای بد): آنها می‌آیند و می‌روند و از تیمی به تیم دیگر منتقل می‌شوند.»

شكیرا در مورد خانواده چهارنفره‌شان گفت: «خانواده در مركز دنیای من است. پیكه؟ قلب پیكه برای بارسلونا می‌تپد. به نظر من او یكی از معدود بازیكنانی است كه در بارسلونا به دنیا آمده و با ایدئولوژی آبی‌واناری‌ها رشد كرده و این كاملاً در وجودش رخنه كرده است. فكر می‌كنم در این شرایط نمی‌توان با پیشنهاد هیچ مبلغی او را خرید.

از من می‌پرسید كه آیا در طول شش سال زندگی با پیكه تغییر كرده‌ام؟ بله. قطعاً. قبلاً همیشه می‌گفتم كه هرگز حاضر نیستم با یك فوتبالیست زندگی كنم. هرگز نمی‌توانستم تصور كنم كه همسر یك فوتبالیست باشم. پیكه مجازات شیرین سرنوشت برای من است. ما مكمل هم هستیم. از بسیاری نظرها خیلی شبیه همیم. روز تولد هردوی‌مان 2 فوریه است و بسیار پرشور و هیجانیم. البته او كمی آرام‌تر است و من كمی دراماتیك‌تر.»

این خواننده كلمبیایی در مورد اینكه آیا دوباره مادر خواهد شد یا خیر، گفت: «فرزند سوم؟ اگر از راه برسد كه خوش آمده ولی در این شرایط و با داشتن دو فرزندی كه انگار شش نفر هستند! نمی‌دانم... نمی‌توانید تصور كنید كه فرزندان‌مان چطور هستند. آنها همه ویژگی‌های مادر و پدرشان را دارند. مثل یویو در طول روز این طرف و آن طرف می‌روند. خیلی بامزه‌اند ولی ساعت 11 شب، من از خستگی بیهوش می‌شوم.»

دیگران هم خبر را تكذیب كردند

مجله اولا هم در تكذیب خبر جدایی پیكه و شكیرا، در گزارشی به بازتاب صحبت‌های مدیر تبلیغاتی شكیرا پرداخته: «همه چیز مثل قبل است. این‌ها همه چرت و پرت‌هایی است كه مردم می‌گویند تا به پیكه آسیب بزنند.»
ویلیام مبارك و نیدیا دل كارمن ریپول، والدین شكیرا هم هرگونه جدایی دخترشان و همسرش را تكذیب كرده‌اند. آنها در گفت‌وگو با خبرنگاری در نزدیكی خانه پیكه و شكیرا گفتند: «آنها مثل همیشه شاد و خوب هستند و همه ما نیز خوشحال هستیم.»


گردآوری:گروه ورزش سیمرغ
seemorgh.com/sport
منبع: خبرورزشی


 


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال

پربیننده ترین اخبار ورزشی

 
X