گویا فردی که از محسن مسلمان در حال کشیدن قلیان فیلمبرداری کرده است, قصد اخاذی از وی را داشته است.

اخاذی از محسن مسلمان بخاطر فیلم قلیان کشی

دوربین مخفیانه روی محسن مسلمان زوم می‌شود. وقتی پك‌های جنجالی‌‌اش را به قلیان می‌زند، خبر ندارد یك میز آن طرف‌تر یكی دكمه ركورد دوربینش را روشن كرده است. محسن بی‌خبر، قلیانش را می‌كشد‌‌؛ دریغ از اینكه آن ویدئو قرار است بعدها برایش دردسر بزرگی به راه بیندازد. اتفاقی كه روایت می‌شود، دو ماه قبل رخ داده. وقتی محسن در نزدیكی هتل اسپیناس سعادت آباد، قلیانش را می‌كشد و به خانه‌‌اش می‌رود.

فردی كه فیلم را از او می‌گیرد، در سفره خانه آدم شناخته شده‌ای است. ابتدا نمی‌فهمند او چه كسی است و وقتی فیلم‌ها را بررسی می‌كنند می‌فهمند. تلاش برای یافتن او زمانی آغاز می‌شود كه پیغام و پسغام‌هایی به محسن مسلمان می‌دهد. دوربین‌ها نشان می‌دهد چه كسی آنجا نشسته، همان جا كه فیلم محسن را ضبط كرده‌اند.

دوستان مسلمان می‌گویند این‌ فرد پاتوقش آن سفره خانه بود و وقتی پای «اخاذی» وسط آمد، تصمیم می‌گیرد پاتوقش را بی‌خیال شود. او دیگر در آنجا آفتابی نمی‌شود و در عوض، برای محسن مسلمان پیغام می‌فرستد. پیغام او كاملاً شبیه اخاذی است. او محسن مسلمان را تهدید می‌كند كه «اگر پول بدهد فیلمش را پاك می‌كند اگر نه آن را منتشر خواهد كرد.»

محسن یك بار پی این چیزها به تنش خورده بود، همان زمان كه بحث جنجالی قلیان گیت در اردوی تیم ملی امید مطرح شد. محسن بعدها گفت در آن ماجرا نقشی نداشته و جایی نمی‌رود كه قلیان در آن باشد. او اما این بار ركب خورد، آن هم دقیقاً در جایی كه تصور می‌كرد جای امنی است و هیچ دوربینی رویش زوم نیست.

در هر صورت، كسی كه فیلم را می‌گیرد، تلاش می‌كند تا با اخاذی از محسن پول بگیرد اما او باور نمی‌كند این ‌فرد ویدئویش را منتشر كند. او جواب سر بالا می‌دهد و خلاصه نزدیك به یك ماه و نیم بعد(یعنی هفته گذشته) ویدئو منتشر می‌شود و دست به دست در گروه‌ها می‌چرخد. محسن مسلمان تازه می‌فهمد تهدیدهای آن‌ فرد كاملاً واقعی بوده است. تلاش‌ها برای پیدا كردن او دوباره آغاز می‌شود و این بار هم به نتیجه نمی‌رسد. منابع خبری در باشگاه پرسپولیس می‌گویند، مسلمان و دوستانش در تلاش هستند این‌ فرد را پیدا كنند، چراكه اعتقاد دارند كار بدتر را او كرده است، نه خود محسن.گردآوری:گروه ورزش سیمرغ
seemorgh.com/sport
منبع: خبرورزشی


 


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال

پربیننده ترین اخبار ورزشی

 
X