کنفدراسیون فوتبال آسیا به احتمال خیلی زیاد باشگاه الهلال را قبل از دیدار برگشت فینال لیگ قهرمانان آسیا نقره داغ کند.

به نقل از الریاض، الهلال عربستان توانست با پشت سر گذاشتن پرسپولیس در نیمه نهایی جواز صعود به فینال لیگ قهرمانان آسیا را به دست آورد. جدال رفت الهلال برابر اوراواردز ژاپن که در عربستان برگزار شد با تساوی یک بر یک به پایان رسید و این شانس نماینده سعودی برای کسب عنوان قهرمانی را پایین می‌آورد.

در این دیدار الهلال عربستان مرتکب بعضی از اشتباهات و بد رفتارهای شده که به احتمال خیلی زیاد برای آنها گران تمام شد. نخست این که بازیکنان الهلال بازی خشن و ناجوانمردانه‌ای را به نمایش گذاشتند تا جایی که 7 بازیکن این تیم کارت زرد دریافت کردند.

دوم این که تماشاگران الهلال رفتار خوبی با بازیکنان حریف نداشتند تا جایی که به طرف آنها بطری آب و چیزهای دیگر پرتاب کردند و در نهایت و مهم تر از همه هواداران الهلال به بازیکن سیاه پوست اوراوا که تک گل این تیم را به ثمر رساند توهین نژاد پرستانه کردند تا جایی که او را به میمون تشبیه کردند و برای او ایموجی موز رسم کردند.

داسیلوا در واکنش به این رفتار هواداران الهلال، گفت‌: شما رنگ پوست من را مسخر می‌کنید اما من به خودم افتخار می‌کنم. این سخنان و رفتارهای زشت شما من را اذیت نمی‌کند،‌ بلکه من را قوی‌تر هم خواهد کرد.

جدال برگشت الهلال و اوراوا شنبه هفته آینده برگزار می‌شود تا تکلیف قهرمان لیگ قهرمانان آسیا مشخص شود.


گردآوری: گروه ورزش سیمرغ
seemorgh.com/sport
منبع: ایسنا

 


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال

پربیننده ترین اخبار ورزشی

 
X