خوشبختانه علی پروین مشکلی خاصی ندارد و علت بستری شدن وی در بیمارستان, نگرانی اعضای خانواده وی به خصوص داماد کوچک علی پروین بوده است.

خطری علی پروین را تهدید نمی کند

با علی پروین تماس گرفتیم و جویای احوالش شدیم. شماره 7 افسانه‌ای پرسپولیس خیلی ریلکس و راحت جوابگوی ما شد و اعلام کرد چیز خاصی نیست. به کلینیکی در لواسان مراجعه کرده و پس از زدن آمپول به منزل برگشته و...

علی پروین از ما خواست بی‌جهت ماجرا را شلوغ نکرده و باعث نگرانی هواداران نشویم اما سه‌شنبه شب گذشته خبر آمد که علی پروین دوباره به بیمارستان مراجعه کرده و با تشخیص پزشکان از او سی‌تی‌اسکن گرفته شده است.

پروین تحت معاینه پزشک گوش، حلق و بینی قرار گرفته و گفته می‌شود مشکل خاصی ندارد اما ماجرا چه بود؟ چه شد که پروین دوباره به بیمارستان رفت و بستری شد؟

شنیدیم غروب سه‌شنبه گذشته وقتی «حسام» داماد کوچک علی پروین به منزل پیشکسوت پرسپولیس رفت و حال و احوال پدر همسرش را دید نگران شد.

آقاحسام به سایر اعضای خانواده گفت رنگ و روی علی پروین پریده و باید بستری شود. با توجه به اینکه لواسان بیمارستان خیلی مجهز و پیشرفته‌ای ندارد بنابراین داماد کوچک پروین پیشنهاد می‌کند او را به تهران منتقل کنند.

علی پروین به همراه داماد و پسرش به تهران می‌آید و در بیمارستان بستری می‌شود. البته همان‌طور که پیش‌تر نوشتیم مشکل بیماری پروین حاد نیست و اسطوره سرحال و سلامت است.

طبق آخرین خبر نیز علی پروین 5شنبه عصر از بیمارستان مرخص شده است.گردآوری:گروه ورزش سیمرغ
seemorgh.com/sport
منبع: خبرورزشی


 
نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تازه ترین اخبار ورزشی
پیام عاشقانه سروین بیات برای تولد 31 سالگی رضا قوچان نژاد! عکس
سروین بیات همسر رضا قوچان نژاد تولد 31 سالگی این بازیکن را تبریک گفته است

 

X