گفته می شود محسن مسلمان تا وقتی که با پرسپولیس تمدید نکند, همچنان نیمکت نشین خواهد بود!

نیمکت نشینی محسن مسلمان ادامه دارد؟

محسن مسلمان برای دومین هفته متوالی روی نیمکت نشست تا رضایت بدهد قراردادش را تمدید کند! لطفاً تعجب نکنید!

محسن مسلمان که لقب مهندس پرسپولیس را یدک می‌کشد و بیشترین پاس گل را هم در لیگ هفدهم داده، راضی به تمدید قرارداد نشد تا طبق سیاست عرف باشگاه‌ها نیمکت‌نشین شود. خبری هم پیش‌تر نوشتیم که یک ستاره استقلال تلاش می‌کند که مسلمان ناراضی را آبی‌پوش کند و حالا مهندس بر سر دوراهی بزرگی مانده است؛ تمدید با پرسپولیس یا پوشیدن پیراهن آبی؟

این تصمیمی است که بالاخره محسن مسلمان در پایان فصل خواهد گرفت اما بد ندیدیم نکاتی را به این هافبک تکنیکی و خلاق یادآور شویم:

۱- با وجود نیمکت‌نشین کردن محسن مسلمان سرمربی کروات پرسپولیس او را می‌خواهد. برانکو خوب می‌داند چه کار سختی در لیگ قهرمانان آسیا پیش رو دارد و با توجه به بسته شدن پنجره نقل‌و‌انتقالات تابستانی فصل آینده به تمامی بازیکنان کنونی خود احتیاج دارد. پروفسور به باشگاه هم اعلام کرده است به محسن مسلمان نیاز دارد و باید قراردادش تمدید شود.

۲- هرچند فرشاد احمدزاده جانشین محسن مسلمان خوش ‌درخشید و برابر صنعت نفت آبادان گل زد اما برانکو به خوبی به ارزش‌های شماره ۷۷ در لیگ قهرمانان آسیا واقف است. محسن باتجربه است و در بازیسازی و زدن ضربات ایستگاهی تبحر خاصی دارد. بنابراین با وجود درخشش احمدزاده هم از مدار خارج نمی‌شود. ضمن آن که بشار رسن هم در مسیر ایران و عراق در رفت و آمد بوده و برانکو نمی‌تواند خیلی روی او حساب باز کند!

۳- مسلمان می‌تواند با تمدید قرارداد با پرسپولیس بعد از سیدجلال حسینی کاپیتان این تیم شود. سن و سال حسین ماهینی هم بالا رفت و بالطبع تا ۲، ۳ سال آینده نمی‌تواند  مهره مؤثری برای پرسپولیس باشد.

۴- از همه این موارد گذشته، محسن مسلمان می‌تواند سرنوشت علی انصاریان، مهدی هاشمی‌نسب، علیرضا نیکبخت‌واحدی، شاهرخ بیانی و ... خلاصه بازیکنانی که از پرسپولیس به استقلال یا بالعکس رفته‌اند را یک ‌بار دقیق مرور کند. یاغی شدن و قرار گرفتن مقابل هواداران پرسپولیس (یا استقلال) کار آسانی نیست و ممکن است به قیمت تمام شدن فوتبال یک فوتبالیست باشد.گردآوری:گروه ورزش سیمرغ
seemorgh.com/sport
منبع: خبرورزشی


 


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال

پربیننده ترین اخبار ورزشی

 
X