کانون هواداران پرسپولیس تصمیم گرفته مثل سال قبل تماشاگران را برای دیدارهای آسیایی این تیم به سفر خارج از کشور ببرد که البته مبلغ زیادی را درخواست کرده است!

تور گران قیمت پرسپولیسی ها برای سفر به ازبکستان

تیم فوتبال پرسپولیس،یکی از نمایندگان ایران در لیگ قهرمانان آسیا روز 13 فروردین 1397 باید بازی برگشت خود با نسف قارشی ازبکستان را در زمین این تیم برگزار کند.برای این مسابقه حساس، کانون هواداران پرسپولیس در نظر دارد تا طرفدارانی که تمایل دارند سرخپوشان را در این سفر همراهی کنند، با تیم به ازبکستان ببرند.

این اولین بار نیست که کانون هواداران پرسپولیس تورهایی اینچنینی را برای هواداران برگزار می کند.فصل قبل کشورهای حوزه خلیج فارس بود و امسال هم تور ازبکستان به آن اضافه شده است.

اما سوالی که اینجا پیش می آید این است که این تورها با نظارت باشگاه انجام می شود یا نه؟ عواید آن به باشگاه می رسد یا خیر؟

بارها در آگهی هایی که برای این تورها در کانال های هواداری منتشر شده است نام یکی از لیدرهای باشگاه مطرح شده است که همکاری اش با آژانس های مسافرتی ادامه دارد. این بار برای بازی با نسف قارشی قرار است این  سفر از تاریخ 11 فروردین آغاز و در تاریخ 13 فروردین پایان برسد.یک تور 2 روزه به همراه بلیت این مسابقه با رقمی در حدود 2 میلیون و 650 هزار تومان! مبلغی که در مقایسه با سایر تورهای آژانس های هوایی و امکاناتی که آن ها در اختیار مسافرانشان قرار می دهند، گران به نظر می رسد.

بعضی آژانس های هوایی که برای ازبکستان در نوروز 97 تور مسافرتی در نظر گرفته اند، برای 6 شب اقامت در این کشور که شامل 5 روز گشت شهری در شهر های تاشکند و سمرقند و بخارا است، مبلغی حدود 4 میلیون تومان از متقاضیان دریافت می کنند.

همچنین تورهای ترکیبی ازبکستان و قزاقستان هم که شامل 7 شب و 8 روز در هتل های 4 ستاره می شود، رقمی نزدیک به همین مبلغ را در بر می گیرد.

حال باید دید باشگاه پرسپولیس که هوادارانش را صرفا برای 2 روز و برای دیدن یک مسابقه فوتبال به یک شهر ازبکستان می برد، روی کدام منطق قرار است چنین مبلغی را دریافت کند؟

این در حالی است که به نظر نمی رسد که بلیت این مسابقه هم آن چنان گران باشد که چنین رقمی را بخواهد برای مشتاقان پرسپولیس به همراه داشته باشد. به عنوان مثال بلیت مسابقه سه شنبه شب استقلال و العین در استادیوم "هزاع بن زاید" در کشوری پرهزینه و گران مثل امارات و در آن استادیوم مدرن، چیزی حدود 50 هزار تومان به فروش رسید.

چه خوب است که مسئولان برگزار کننده این تور توضیحی کوچک بدهند در این باره که چه آپشن های دیگری برای هواداران در نظر گرفته اند که برای 2 روز اقامت رقمی 2 میلیون و 650 هزار تومانی را طلب کرده اند؟گردآوری:گروه ورزش سیمرغ
seemorgh.com/sport
منبع: khabaronline.ir


 
 

X