برنامه نود در آستانه سال نو حرکت خداپسندانه‌ای را انجام داد و با کمک مردم بیش از 40 زندانی را آزاد کرد!

 

 

آزاد شدن یک زندانی به همت برنامه 90

برنامه نود هفته گذشته آیتمی پخش کرد که در آن یک جوان به تصویر کشیده شد. جوانی که در زمان تحصیل با دوست صمیمی خود بر سر فوتبال و کری های همیشگی دچار درگیری شدند و این درگیری باعث مرگ یکی از آن ها شده بود.

در این آیتم که با خانواده این جوان صحبت شد و مادرش گفته بود: « دیه مقتول 180 میلیون تومان است که ما هنوز پس از سال ها نتوانستیم آن را فراهم و پسرمان را آزاد کنیم. » به همین دلیل فردوسی پور پس از پخش این آیتم از مردم درخواست کرد تا هرکس در حد توانش برای آزادی این جوان کمک کرده تا او در آستانه سال نو به آغوش خانواده اش بازگردد.

در برنامه نود این هفته و پس از گذشته چند روز از پخش این آیتم تاثیر گذار، فردوسی پور با تشکر از مردم گفت: « شما بینظیر هستید. من فکر نمی کردم که بتوانیم در یک هفته این همه پول را جمع کرده و این زندانی را پس از سال ها آزاد کنیم. امروز که با شما صحبت می کنم، باید بگویم که با کمک شما توانستیم نه تنها این فرد بلکه بیش از 40 نفر دیگر که صلاحیت بخشش داشتند را از زندان آزاد کنیم. با کمک کم نظیر شما حدود 800 میلیون تومان جمع شد و همه این مبلغ صرف آزادی زندانیانی از همین جنس شد. »گردآوری:گروه ورزش سیمرغ
seemorgh.com/sport
منبع: khabaronline.ir


 نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تازه ترین اخبار ورزشی
انتخاب های مسی و رونالدو در مراسم بهترین بازیکن جهان لو رفت
شاید جالب باشد که بدانید مسی و رونالدو در مراسم انتخاب بهترین های فوتبال جهان در سال 2018 به کدام بازیکنان رای دادند

 

X