کارلوس کی روش و برانکو شباهت هایی به یکدیگر دارند و آن علاقه به بازیکنانی خاص است!

کی روش و وجه تشابهی که با برانکو دارد

در جدال بین ایران و تونس، محمد‌رضا خانزاده در کنار روزبه چشمی زوج خط دفاعی را شکل دادند. این دو اشتباه‌هایی را داشتند و نشان دادند هنوز کمی بی‌تجربه هستند.

شاید بتوان بعد از سید جلال، با استناد به تعداد گل‌های خورده استقلال، چشمی را بهترین دفاع داخلی حاضر در تیم ملی دانست. مزیت دیگر چشمی این است که به خوبی می‌تواند در پست هافبک دفاعی هم  بازی کند. اما حضور خانزاده کمی سوال برانگیز است، درست مثل زمانی که کنعانی‌زادگان به تیم ملی دعوت می‌شد.

مانند رابطه بین برانکو و ربیع‌خواه، یک رابطه‌ای هم بین کی‌روش و خانزاده در حال شکل‌گیری است. درواقع اگر بخواهیم به عملکرد مدافعین در لیگ نگاه کنیم، کسانی هستند که بدون تعارف بهتر از خانزاده هستند و شایستگی بیشتری دارند تا در ترکیب تیم ملی باشند؛ مثل انصاری یا شجاع خلیل زاده. البته کی‌روش تا پیش از این اردو، مجید حسینی جوان هم دعوت می‌کرد اما مصدومیت، او را از حضور در اردو نوروزی محروم کرد. چرا که مجید حسینی و چشمی بعد از سید جلال و شجاع، بهترین زوج خط دفاعی لیگ هستند.


به هر حال تعداد مسافران تیم ملی به روسیه محدود است. در سال 2014، احمد آل نعمه در شرایطی به برزیل رفت که مدافعانی بهتر از او در ایران ماندند و بازی‌ها را از تلویزیون دیدند. هرچند که کی‌روش همیشه در انتخاب تعدادی از بازیکنان موجب تعجب همه می‌شود اما نباید فراموش شود که او سعی دارد بهترین نتیجه را کسب کند، چه برای تعهدش به مردم ایران و چه برای درخشان‌تر کردن رزومه‌اش.گردآوری:گروه ورزش سیمرغ
seemorgh.com/sport
منبع: خبرورزشی


 


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال
 
X