مینو رایولا مدیربرنامه ستارگانی همچون پل پوگبا و زلاتان ابراهیموویچ در انتقاد جدیدش از سرمربی منچسترسیتی او را با لفظی ناشایست خطاب کرد.

توهین زشت رایولا به پپ گواردیولا

مینو رایولا، مدیر برنامه معروف ایتالیایی که از سنین کودکی در هلند اقامت داشته را کمتر کسی است که این روزها نشناسد و معروف بودن او به رک‌گویی و زبان گزنده‌اش نداند.

این بار او که مدیربرنامه‌های زلاتان ابراهیموویچ و پل پوگباست، برای پپ گواردیولا سرمربی منچسترسیتی شمشیر را از رو بسته که البته اولین بارش هم نیست، اما با لحنی زننده‌تر از قبل این کار را انجام داده است.

رایولا در گفت‌و‌گو با نشریه میرر انگلیس راجع به گواردیولا گفت: پپ گواردیولا به‌عنوان یک سرمربی فوق‌العاده است، اما از نظر شخصیتی او صفر مطلق است. او یک بزدل است، یک سگ! گواردیولا مثل آن کشیش‌های قدیمی است که به همه می‌گفتند «همان کاری را بکن که من به تو می‌گویم و کاری که می‌گویم انجام نده را هم نکن».

رایولا ادامه داد: اگر منچسترسیتی امسال قهرمان لیگ قهرمانان اروپا شود، ثابت می‌شود که گواردیولا چه سرمربی خوبی است، اما من از چنین چیزی بیزارم.

یکی از عواملی که به نظر می‌رسد باعث تنفر رایولا از گواردیولا شده، داستان اختلافات این مرد کاتالان با زلاتان ابراهیموویچ در زمان حضور این بازیکن سوئدی در بارسلوناست که منجر به خروج زودهنگام او از نوکمپ شد.گردآوری:گروه ورزش سیمرغ
seemorgh.com/sport
منبع: خبرورزشی


 
 

X