تیم سپاهان حاضر است برای به خدمت گرفتن محسن مسلمان مبلغ 2 میلیارد تومان به وی بپردازد.

محسن مسلمان به سپاهان می رود؟

گرچه موضوع مذاکره سپاهان با محسن مسلمان ابتدا تکذیب شد اما در ادامه هم خود این بازیکن و هم مسئولان تیم اصفهانی مسئله را تأیید کردند.

در این میان باشگاه پرسپولیس هم واکنش نسبتاً تندی نشان داد در حالی که مذاکره با بازیکنانی که قراردادشان رو به اتمام است امری عادی و طبیعی در دنیای فوتبال است.

قواعد فوتبال حرفه‌ای اجازه می‌دهد باشگاه‌ها با بازیکنی که ۶ ماه از قراردادش با باشگاه دیگر باقی مانده باشد وارد مذاکره شده و پیشنهادات خود را به او ارائه بدهند.

این موضوع شامل حال محسن مسلمان هم می‌شود. هافبک نیمکت‌نشین پرسپولیس که مدت‌هاست مورد غضب برانکو قرار گرفته و در ترکیب اصلی قرار نمی‌گیرد.

بنابراین طبیعی است مسلماً به پیشنهادات دیگر فکر کند یا با سایر باشگاه‌ها وارد مذاکره شود.

یکی از این باشگاه‌ها سپاهان است. شنیدیم این باشگاه اصفهانی به تازگی پیشنهادی پیش‌روی محسن مسلمان گذاشته که رد کردن آن واقعاً کار سختی است.

سپاهان اصفهان حاضر است برای یک فصل (بخوانید لیگ هجدهم) ۲ میلیارد تومان به محسن مسلمان بپردازد. به چه شکلی؟ تیم مطرح سپاهان یک میلیارد تومان همان ابتدا و پس از عقد قرارداد رسمی با محسن مسلمان به صورت نقد به حسابش واریز می‌کند و الباقی را در قابل ۱۰ فقره چک ۱۰۰ میلیون تومانی پرداخت خواهد کرد.

البته این تنها پیشنهاد سپاهان به مهندس پرسپولیسی‌ها نیست. باشگاه اصفهانی آپشن هم در قرارداد محسن مسلمان خواهد گنجاند. اولاً خانه شیک و زیبایی در بهترین نقطه اصفهان برای محسن مسلمان اجاره می‌کند. در ثانی بابت هر پاس گل مهندس هم پاداش خوبی به حساب مسلمان واریز می‌شود و گلزنی در مسابقات فصل آینده هم پاداش خود را خواهد داشت.

با این پیشنهاد وسوسه انگیز و لجبازی برانکو (!) اگر شما به جای محسن مسلمان باشید در پرسپولیس می‌مانید؟!گردآوری:گروه ورزش سیمرغ
seemorgh.com/sport
منبع: خبرورزشی


 


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال

پربیننده ترین اخبار ورزشی

 
X