درخشش مهدی طارمی در لیگ قطر باعث شده است که سایر تیم های قطری نیز به فکر جذب این بازیکن باشند و مبلغ بیشتری به وی پیشنهاد دهند.

پیشنهاد الغرافه به مهدی طارمی بیش از 1.5 میلیون دلار

مهدی طارمی در الغرافه این‌قدر خوب بوده که حالا با پیشنهادات خوبی روبه‌رو شود. در قطر او علاوه بر اینکه از الغرافه پیشنهاد تمدید قرارداد دارد، با پیشنهاد جدی چند باشگاه دیگر از جمله الدحیل که مدعی قهرمانی در آسیاست، روبه‌رو است.

رقم مهدی روز به روز بیشتر می‌شود و او این را به خوبی فهمیده که اگر بعد از جام جهانی‌ در این کشور بماند پول خوبی در می‌آورد. از قطر خبر می‌رسد باشگاه الغرافه حاضر شده حتی بالاتر از 1/5 میلیون دلار به او بپردازد که رقم کلانی برای یک فوتبالیست ایرانی است.

به هر حال با وضع ارز در ایران و بالا رفتن قیمت دلار، چنین پولی می‌تواند زندگی طارمی را به طور کلی عوض کند. مهدی اما ترجیح می‌دهد فعلاً در این باره تصمیم‌گیری نکند.

او به مسئولان باشگاه الغرافه گفته: «بعد از جام جهانی‌ تیمم را مشخص می‌کنم.» این هم دلیل دارد.

مهدی قطعاً در جام جهانی بازیکن فیکس ایران است و در پست وینگر چپ بازی می‌کند. او در صورتی که خوش بدرخشد می‌تواند امیدوار باشد تا به یک تیم اروپایی منتقل شود و قرارداد نسبتاً خوبی هم ببندد.

مهدی برای رفتن به اروپا این امتیاز را دارد که بازیکن آزاد است و می‌تواند هر قراردادی که بست را به جیب بزند. البته بی‌شک او هر قدر هم خوب در اروپا قرارداد ببندد، به اندازه پولی که قطری‌ها می‌دهند، نخواهد گرفت. هیچ بعید نیست در صورتی که مهدی بیشتر ناز کند، قطری‌ها سر کیسه را دوباره شل و شل‌تر کنند و رقم او را بالاتر ببرند.

طارمی هم از زندگی در قطر راضی است و اعتقاد دارد آرامشی که آنجاست کمک کرده تا بتواند دوباره به اوج بازگردد و گل بزند. البته اگر رقابت بین باشگاه‌های قطری بر سر جذب طارمی بیشتر شود، او قطعاً منفعت بیشتری هم می‌برد. باید دید در نهایت و پس از جام جهانی مهدی چه تصمیمی می‌گیرد.گردآوری:گروه ورزش سیمرغ
seemorgh.com/sport
منبع: خبرورزشی


 


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال

پربیننده ترین اخبار ورزشی

 
X