اخبار واصله حکایت از توافق محسن مسلمان هافبک نیمکت‌نشین پرسپولیس با سپاهان اصفهان برای فصل آینده دارد.

مسلمان با این اخلاق به درد شما هم نمی‌خورد!

در حالی که شجاع خلیل‌زاده و بوژیدار رادوشوویچ قرارداد خود با پرسپولیس را تمدید کرده‌اند محسن مسلمان و چند بازیکن دیگر زیر بار این کار نرفته‌اند. البته برانکو با وجود اختلاف آشکار و پنهان با محسن مسلمان اسم این بازیکن نیمکت‌‌نشین را در لیست مد نظر خود برای فصل آینده قرار داده است اما ته دلش چیز دیگری است.

روایت برخی منابع آگاه حکایت از آن دارد که برانکو نمی‌خواهد خودش مستقیم راه خروج از باشگاه پرسپولیس را به محسن مسلمان نشان بدهد. او با نیمکت‌نشین کردن مطلق بهترین پاسور لیگ هفدهم قصد دارد کاری کند مسلمان خودش بگذارد و از پرسپولیس برود. اتفاقی که با تلاش باشگاه سپاهان در شرف وقوع است. محسن مسلمان بدون تردید بازیکن خوب و باکیفیتی است که یکی از برترین‌های ایران نیز به شمار می‌رود و هر تیم لیگ برتری می‌تواند خواهان او باشد.

اما آنچه شاید برای شما جالب باشد تماس اخیر یکی از نزدیکان باشگاه پرسپولیس با مسئولان سپاهان اصفهان است. شنیدیم این آقا با یکی از مسئولان باشگاه اصفهانی تماس تلفنی گرفته و مدعی شده محسن مسلمان با این اخلاق به درد سپاهان نمی‌خورد! طرف کلی هم به ماجرای درگیری برانکو و مسلمان آب و تاب داده و به قول معروف زیرآب محسن مسلمان را زده است.

مسئول تیم اصفهانی پاسخ روشنی به حرف‌های این فرد نداده و بعید است به خاطر چغولی یک نفر قید مهندس سال‌های اخیر پرسپولیس را بزند. محسن مسلمان البته با شهر اصفهان و بازی در آن ناآشنا نیست. شماره 77 پرسپولیس از نوجوانی به ذوب‌آهن اصفهان رفته و در این باشگاه رشد کرده است. او حالا می‌خواهد با رقیب ذوب‌آهن که طرفداران بسیاری هم در اصفهان دارد بدرخشد. سپاهانی‌ها که پس از محرم نویدکیا هنوز نتوانسته‌اند یک هافبک طراح و بازیساز در حد او پیدا کنند تصور می‌کنند محسن مسلمان همان گمشده خط میانی این تیم است؛ هافبکی که بتواند مهاجمان را تغذیه کند و اگر محسن مسلمان از حاشیه دوری کرده و در اوج آمادگی باشد به طور حتم و یقین جانشین خوبی برای محرم نویدکیا خواهد بود.گردآوری:گروه ورزش سیمرغ
seemorgh.com/sport
منبع: خبرورزشی


 
 
 

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 
X