sport-top-1

علیرضا منصوریان فصل پیش مدعی بود که بیرانوند و وحید امیری را به استقلال می آورد اما موفق نشد و حالا مشخص شده است که چرا او موفق نشد به قولش عمل کند!

ادعای منصوریان در مورد دو ستاره پرسپولیس کاملا درست بود!

سرمربی پیشین تیم فوتبال استقلال قبل از شروع فصل شانزدهم ادعاهایی در مورد دو ستاره تیم فوتبال پرسپولیس داشت که به نظر می رسد این ادعاها کاملا درست بود.

قبل از آن که علیرضا بیرانوند و وحید امیری به پرسپولیس بپیوندند، علیرضا منصوریان که از نفت تهران به سرمربی گری استقلال رسیده بود، بارها این ادعا را مطرح کرد که بیرانوند و امیری را به استقلال می آورد. او حتی در مصاحبه هایی جنجالی، این طور عنوان کرد که هر دو نفر عاشق استقلال هستند و استقلالی می شوند.

بر خلاف صحبت های منصوریان اما، امیری و بیرانوند سر از پرسپولیس درآوردند آن هم در حالی که هر دو نفر در اردوی تیم ملی بودند. این موضوع باعث ایجاد کری خوانی شدید بین هواداران دو تیم استقلال و پرسپولیس شد و به نوعی، حرف های منصوریان را نیز تکذیب کرد!

اما کارلوس کی روش سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان صبح روز دوشنبه و هنگام خروج از ایران به همراه تیم ملی برای حضور در اردوی ترکیه، مصاحبه ای جنجالی انجام داد و حرف های جالبی به زبان آورد. بخشی از صحبت های کی روش در مورد حضور دو بازیکن که قرار بود به استقلال بروند اما راه شان به سمت پرسپولیس کج شد، بود.

با توجه به نشانه هایی که کی روش داده بود، مشخص شد منظورش امیری و بیرانوند است. همان بازیکنانی که قرار بود استقلالی شوند و به یکباره پرسپولیسی شدند! با این حساب ادعاهای منصوریان در مورد دو ستاره پرسپولیس که طی دو فصل اخیر، تاثیر بسزایی در قهرمان کردن سرخپوشان داشتند، کاملا درست بود.گردآوری:گروه ورزش سیمرغ
seemorgh.com/sport
منبع: خبرورزشی


 نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تازه ترین اخبار ورزشی
این مرد رونالدو و خانواده اش را تهدید به مرگ کرد!! عکس
کریستیانو رونالدو و خانواده‌اش از سوی لیدر متعصب ناپولی تهدید به مرگ شدند

 
X