گویا جوایزی که از سوی برنامه نود برای سفر به جام جهانی روسیه به بینندگان اهدا شده است بدون بلیت بازی ها بوده است!!

به من گفتند بقیه جایزه‌ات را از خود عادل بگیر!

«الو، سلام، عادل فردوسی‌پور هستم، صدای تلویزیون رو ببند و با تلفن صحبت کن... شما برنده سفر به روسیه و تور تماشای جام جهانی شدی»... حتماً شبی که عادل زنده و سرزنده با برنده‌های مسابقه 90 تماس می‌گرفت و به آنها خبر خوش می‌داد را یادتان هست؟ همان شب که فردوسی‌پور به هوای قول و قرار اسپانسر برنامه‌اش به برندگان گفت: «این سفر 25 میلیون تومان می‌ارزد ولی نمی‌دانم اگر نخواهید به روسیه بروید، پولش را به شما می‌دهند یا نه؟»

حالا اما یکی از برندگان معترض است. عمران علی‌پور از سلماس، برنده‌ای که در تماس با ما مدعی شده اسپانسر برنامه 90 به او گفته سفر به روسیه بدون بلیت جام جهانی است و بلیت را باید خودت بخری!این برنده گفت: «شبی که از برنامه 90 تماس گرفتند، بیمارستان بودم و نتوانستم صحبت کنم. پدرم بیمار بود. بعد که تماس گرفتند، گفتند تو برنده شدی اما حالا می‌گویند سفر به روسیه بدون بلیت جام جهانی است و بلیت را خودت باید بخری. از کجا بیاورم برای هر بازی 250 دلار پول بلیت بدهم؟ گفتم پولش را بدهید که ادعا کردند می‌شود 10 میلیون تومان اما عادل فردوسی‌پور آن شب گفته بود 25 میلیون تومان... وقتی این حرف را زدم، به من گفتند ما از اول هم 10 میلیون تومان برای هر نفر تخمین زده بودیم و بقیه‌اش را برو از عادل بگیر! آخرش هم گفتند بیشتر از سیزده‌ و نیم میلیون تومان نمی‌توانیم به تو بدهیم و شماره حسابم را گرفتند.»

عمران علی‌پور تأکید داشت: «من 324 بار در مسابقه‌های برنامه 90 شرکت کردم و اصلاً توقع برنده شدن نداشتم، الان هم طلبکار نیستم اما این رفتار اسپانسر برنامه، اصلاً مناسب نبود. کاش از اول می‌گفتند شما برنده یک تور تفریحی روسیه به ارزش 10 میلیون تومان شدی نه این که بگویند برنده سفر به جام جهانی به ارزش ۲۵ میلیون تومان!»

دیروز وقتی با عادل فردوسی‌پور تماس گرفتیم و اصل ماجرا را پرسیدیم، قرار شد موضوع را از اسپانسر بپرسد. اسپانسر هم به یک توضیح کوتاه اکتفا کرد: «این موضوع قدیمی است، با طرف صحبت کردیم، اوکی شده، شماره حساب هم داده!»



گردآوری:گروه ورزش سیمرغ
seemorgh.com/sport
منبع: خبرورزشی

 



نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تازه ترین اخبار ورزشی
واکنش رئیس جمهور سرشناس کرواسی به افتخار آفرینی مودریچ
کولیندا گرابار کیتاروویچ رئیس جمهور کرواسی به انتخاب شدن مودریچ به عنوان بهترین بازیکن جهان واکنش نشان داد

 

X