عملکرد ضعیف مهدی طارمی در تیم ملی و اضافه وزن وی, می تواند باعث خط خوردن او از تیم ملی شود.

احتمال خط خوردن مهدی طارمی از تیم ملی

در روزهای منتهی به جام جهانی انگیزه بازیکنان بیشتر شده، در زمین مسابقه بیشتر می‌دوند و در تمرینات از جان مایه می‌گذارند.

جام جهانی جای تفریح نیست، جای جنگ است ولی انگار هنوز این مسئله برای مهدی طارمی، وینگر چپ ایران جا نیفتاده است. در این هفته‌ها با هر کدام از بازیکنان تیم ملی حرف‌ زده‌ایم از این گفته‌اند که تلاش خود را دو برابر کرده‌اند ولی طارمی هنوز به این مرحله نرسیده است.

در بازی با ازبکستان او بسیار بد کار کرد و پراشتباه بود و پاس نمی‌داد، به همین دلیل نیمه دوم از زمین بازی بیرون رفت. در بازی با ترکیه هم کارلوس این بازیکن را در ترکیب گذاشت. قرار بود مهدی خاطره بد ازبکستان را از ذهن کارلوس پاک کند ولی در این مسابقه بدتر هم عمل کرد!

طارمی در طول بازی پراشتباه، بی‌انگیزه و تنبل بود. ناگفته پیدا بود او چند کیلو اضافه کرده و از آن بازیکن آماده فرسنگ‌ها فاصله دارد. او روزهای افتش را سپری می‌کند و حالا حتی در خطر خط خوردن قرار دارد. کارلوس کی‌روش با هیچ بازیکنی شوخی ندارد و به زمانش تصمیماتی می‌گیرد که بسیار مهم و غافلگیر‌کننده است.

در دو بازی قبلی ایران کی‌روش برای آنکه به طارمی شانس درخشش بدهد، سامان قدوسی را بیرون گذاشت که در لیگ سوئد استثنایی بود و مقابل آرسنال هم آن عملکرد خارق‌‌العاده را داشت. طبیعتاً بازیکنی در این سطح باید در ترکیب باشد، نه طارمی که در لیگ قطر بازی می‌کند و در هفته‌های آخر لیگ هم اصلاً سر حال نبود.

کارلوس به او لطف کرده اما تا این لحظه طارمی اصلاً توقعات را برآورده نکرده است. بی‌شک مهدی زمان ندارد. او باید تلاش خود را بیش از هر زمان دیگری کند.گردآوری:گروه ورزش سیمرغ
seemorgh.com/sport
منبع: خبرورزشی


 نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تازه ترین اخبار ورزشی
انتخاب های مسی و رونالدو در مراسم بهترین بازیکن جهان لو رفت
شاید جالب باشد که بدانید مسی و رونالدو در مراسم انتخاب بهترین های فوتبال جهان در سال 2018 به کدام بازیکنان رای دادند

 

X