سردار آزمون و مهدی طارمی دو بازیکن تیم‌ملی در فضای مجازی پاسخ ژوله را داده‌اند درحالی که باید تمرکز اصلی آنها برروی تمرینات تیم ملی باشد

ما و ستاره‌هایی که بی‌خیال فضای مجازی نمی‌شوند!

امیرمهدی ژوله چهره شناخته شده ای در دنیا طنز است. نویسندگی او در بسیاری از کارهایی که مهران مدیری انجام داده است و همچنین حضور خود ژوله در برنامه خندوانه باعث شد تا او بیش از پیش به عنوان یک چهره طناز به جامعه معرفی شود.

ژوله در اینستاگرامش هم گاها متن هایی را منتشر می کند و اگر سوژه ای در فضای مجازی باشد را به چالش می کشد.

 

اگر می خواهید بیشتر بدانید :درگیری در فضای مجازی بین سردار و طارمی با امیر مهدی ژوله! عکس

 

او پس از ماجراهایی که برای رامین رضاییان در فضای مجازی پیش آمد عکس و متنی را در صفحه رسمی خودش منتشر کرده و مثل همیشه نظر شخصی خودش را گفته است.

جالب اینجاست که در بین کسانی که برای ژوله کامنت گذاشته اند نام دو بازیکنان تیم ملی به چشم می خورد؛سردار آزمون و مهدی طارمی.

مهاجمان تیم ملی که فعالیت گسترده ای هم در فضای مجازی دارند این بار خطاب به ژوله که درباره یک عکس مطلبی منتشر کرده جواب هایی را نوشته اند. سردار نوشته است:«تو خوبی.» طارمی هم نوشته است:«شما هم می تونی سرتو بکنی تو زندگیت و زیاده گویی اضافه نکنی!»

اینکه آزمون و طارمی اصلا باید جواب ژوله را بدهند یا نه و اینکه آیا اصلا کار درستی کرده اند یا نه اهمیتی ندارد، آنچه اهمیت دارد این است که در شرایطی که چند روز بیشتر به آغاز رقابت های جام جهانی باقی نمانده و بازیکنان باید همه تمرکزشان را روی موفقیت تیم ملی بگذارند،چرا خیلی از آنها برای چند روز هم که شده بی خیال فضای مجازی نمی شوند؟گردآوری:گروه ورزش سیمرغ
seemorgh.com/sport
منبع: khabaronline.ir


 نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تازه ترین اخبار ورزشی
انتخاب های مسی و رونالدو در مراسم بهترین بازیکن جهان لو رفت
شاید جالب باشد که بدانید مسی و رونالدو در مراسم انتخاب بهترین های فوتبال جهان در سال 2018 به کدام بازیکنان رای دادند

 

X