تفاوت تیپ بازیکنان تیم ملی فوتبال کشورمان در گذشته با تیپ بازیکنان حال حاضر تیم ملی, سوژه کاربران فضای مجازی شده است.

از شلوار پرپیل تا هاکوپیان بی پیل!

از دهه هفتاد تا حالا خیلی چیزها تغییر کرده است. مثلا در آن دهه اگر بازیکنی در اردوی تیم ملی سبیل نداشت نسبت به دیگر بازیکنان کاملاً متمایز بود اما حالا اگر سبیل داشته باشی...!

خلاصه همه چیز عوض شده ولی با این تفاسیر از هرچه بگذریم از "پیل"ها نمی شود گذشت!

برای کسانی که شناختی نسبت به این موجود شیاردار پرطرفدار دهه هفتادی که با آمدنش صنعت مد و فشن ایران را دگرگون کرد ندارند باید گفت که درواقع "پیل" فقط یک کوک ساده برروی کمر شلوارهای خمره ای نبود بلکه یک مکتب بود، یک طرز تفکر، یک گرایش عمیق حسی...

به ژست بازیکنان دو نسل توجه کنید. آن موقع ها یک فیگور موقع عکس گرفتن به شدت طرفدار داشت که به ژست "دیوار دفاعی" معروف بود. یعنی باید طوری می ایستادید که انگار روبرتو کارلوس قرار است ضربه کاشته بزند و شما دیوار دفاعی مقابل او هستید.

خلاصه گذر زمان است واین تغیرات بدیهی، اما با تمام وجود ایمان داریم که این بچه یوزها هرچقدر به تیم ملی آن زمانمان شباهت ندارند ولی حتما غیرت و تعصب به مردمشان را از آن ها به ارث برده اند. به امید موفقیت تیم ملی همیشه خوش تیپ ایران.


تفاوت تیپ بازیکنان فوتبال ایران در سال های گذشته

تفاوت تیپ بازیکنان فوتبال ایران در سال های گذشتهگردآوری:گروه ورزش سیمرغ
seemorgh.com/sport
منبع: خبرورزشی


 


loading...
loading...نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تازه ترین اخبار ورزشی
متلک سنگین خداداد عزیزی به حسین کعبی: جواب کسی را که زیر ابرو برمی‌دارد نمی‌دهم
خداداد عزیزی در مصاحبه با خبرورزشی خیلی تند به حسین کعبی پاسخ داده است. پاسخی باورنکردنی که می‌تواند این دعوا را ادامه دهد

 

X