مراسم ازدواج کاوه رضایی و فرنوش شیخی به ساده ترین شکل ممکن برگزار شد.

ازدواج ساده کاوه رضایی و فرنوش شیخی

کاوه رضایی برخلاف بسیاری از چهره های مشهور ایران ترجیح داد مراسم عروسی خود را در زادگاه خود و به شکلی ساده برگزار کند.کاوه رضایی در کرمانشاه به دنیا آمده است و حتی زمانی که با شارلروا قرارداد امضا کرد هم برای گذراندن تعطیلات به جای تهران، زادگاه خود را برای استراحت انتخاب می کرد.

رضایی که در آخرین اردو از لیست تیم ملی برای جام جهانی خط خورده بود، شب گذشته مراسم ازدواج خود را با فرنوش شیخی بازیکن تیم ملی والیبال برگزار کرد. او به جای اجاره یک سالن لوکس در مناطق معروف تهران ترجیح داد مراسم ازدواج خود را در غرب ایران برگزار کند.

کاوه رضایی در دوره ای که در استقلال بازی می کرد مراسم نامزدی خود را با فرنوش شیخی برگزار کرده بود. جالب اینکه  این  مهاجم مودب فوتبال ایران از زمانی با تیم باشگاهی اش در بلژیک قرارداد امضا کرد، تلاش زیادی کرد که زمینه حضور همسرش را در تیم والیبال این باشگاه فراهم کند. در نهایت تعطیلات فوتبال اروپا زمینه مناسبی را فراهم کرد تا رضایی 3 روز از باشگاه شارلروا مرخصی بگیرد و مراسم ازدواج خود را برگزار کند.

مراسمی در غیاب  چهره های مشهور .تنها بختیار رحمانی و آرش افشین به عنوان دو هم باشگاهی قدیمی او در مراسم این بازیکن محبوب حضور داشتند؛ البته در این مراسم بازیکنان استقلال هم دعوت بودند اما به دلیل تمرینات فشرده نیم فصل نتوانستند شرکت کنند. در این مراسم البته سعید لطفی و یحیی گل محمدی هم حضور داشتند. یحیی سرمربی سابق کاوه است و لطفی هم باشگاهی سابق او.


یحیی گل محمدی و پسرش در جشن عروسی کاوه رضایی
یحیی گل محمدی و پسرش در جشن عروسی کاوه رضایی

کاوه رضایی البته با برگزاری مراسم خود در کرمانشاه یک دلیل دیگر هم داشت و آن هم همدردی با مردم زلزله زده ای است که حدود یک سال پیش خانه های خود را از دست دادند و هنوز هم با گذشت این مدت شرایط برای آنها تغییر چندانی نکرده است. رضایی که در دوران حضورش در فوتبال به دور از هیاهو رسانه ای به درخشش خود ادامه داده است، ترجیح داد مراسم ازدواج خود با فرنوش شیخی را هم به همین سبک برگزار کند، ساده و به دور از تجملات مرسوم در بین افراد مشهور در ایران.

مهاجم ایرانی شارلروا حالا فصل جدیدی از زندگی خصوصی خود را شروع کرده است  و در سن 26 سالگی با برگزاری مراسم ازدواج خود راهی را رفته که بسیاری از ستاره های فوتبال دنیا می روند و امیدوار است مثل همیشه بتواند به دور از حاشیه به رویاهای بزرگ خود در فوتبال برسد.


بختیار رحمانی و آرش افشین در مراسم ازدواج کاوه رضایی

بختیار رحمانی و آرش افشین در مراسم ازدواج کاوه رضاییگردآوری:گروه ورزش سیمرغ
seemorgh.com/sport
منبع: varzesh3.com

 
نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

دیدگاه‌ها  
1397-04-19 08:26
ایشالله که خوشبخت بشن
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
1397-04-19 08:27
ba in hame pol ye arosie sade gerefteh akhe
ke chi
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
1397-04-19 08:28
عروس چطوری قبول کرده که یه عروسی ساده
اونم توی یه روستا بگیره؟!!
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
1397-04-19 08:28
شاید برای خیلی ها کار عجیبی به نظر برسه
اما حرکت جالبی انجام داده
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
1397-04-19 08:29
انشالله که زندگی خوبی داشته باشند همیشه
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
تازه ترین اخبار ورزشی
دختری که در ورزشگاه آزادی بازداشت شد: خوش به حال لیلی که بازی را از نزدیک دید!
یکی از طرفداران خانم تیم پرسپولیس موفق شد که بازی پرسپولیس و الدحیل را از نزدیک و در ورزشگاه آزادی مشاهده کند