sport-top-1

خانواده کریستیانو رونالدو سرانجام سکوت درباره پرونده تجاوز را شکستند و حمایت خود را از ستاره پرتغالی اعلام کردند

کمپین خانواده رونالدو برای نجات رونالدو

مادر رونالدو و خواهرش کاتیا، با انتشار عکس‌هایی از او در لباس سوپرمن، از مردم خواسته اند که از رونالدو دربرابر اتهامات مطرح شده حمایت کنند.

در توضیح عکس نوشته شده: "می‌خواهم ببینم چه کسی جراتش را دارد این عکس را در پروفایلش قرار دهد و از او حمایت کند... برای پرتغال، برای خودش، برای ما و برای مردم؛ برای عدالت. او شایسته اش است."

پیام کاتیا ۳۰ هزار لایک به همراه داشته است. او در توضیح عکس نوشته: "من از کریستیانو حمایت می‌کنم. این موضوع مثل یک دام است، زیرا برخی مسائل در این رابطه بی معنی هستند."


عکس رونالدو که توسط مادر و خواهرش منتشر شده است

عکس رونالدو که توسط مادر و خواهرش منتشر شده است

مادر رونالدو نیز از طریق فیس بوک سعی دارد از پسرش حمایت کند. او در فیسبوک نوشت: "در کنار هم قوی‌تر هستیم و رونالدو هم احساس قوی بودن می‌کند. دیروز، امروز و همیشه با تو خواهم بود."

رونالدو از سوی پلیس آمریکا متهم به تجاوز به کاترین مایورگان در سال ۲۰۰۹ در لاس وگاس شده است. مطرح شدن این پرونده پس از حدود ۹ سال و درست پس از جدایی رونالدو از رئال مادرید باعث شده تا شک و شبهات بسیاری در این رابطه مطرح شود.

رونالدو این موضوع را به کلی تکذیب کرده و اخبار در این رابطه را دروغین دانسته است. حال باید دید اوضاع برای ستاره پرتغالی یووه چگونه پیش خواهد رفت.گردآوری:گروه ورزش سیمرغ
seemorgh.com/sport
منبع: varzesh3.com


 
loading...


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تازه ترین اخبار ورزشی
 فروش آقای ستاره بعد از مهمانی جنجالی
یک رسانه انگلیسی مدعی شده باشگاه آرسنال قصد دارد بعد از مهمانی جنجالی چند ماه پیش مسعود اوزیل را با قیمتی پایین بفروشد

loading...

 
X