ماجرای سه جانبه کاظمیان- بلوچی- انصاریان هنوز ادامه دارد و حاشیه های بوجود آمده از این ماجرا جالب است

انصاریان: کاظمیان تهدیدم کرد با مونیکا بلوچی عکس نگیرم!

چند هفته قبل وقتی کاظمیان تولد مونیکا بلوچی را تبریک گفت انصاریان هم برای این بازیگر مطرح سینمای جهان کامنت‌های بانمکی گذاشت. حالا از قضا انصاریان با فیلم کاپیتان امیر به جشنواره میلانی می‌رود که مونیکا بلوچی هم در آن حضور دارد. حرف‌های انصاریان در این باره شنیدنی است.

* علی آقا آبان‌ماه هم که به جشنواره فیلم‌های ورزشی میلان می‌روید. در این باره صحبت می‌کنید.
بله، دعوتنامه دیروز به دستم رسید. اولین چیزی که به ذهنم رسید این بود که شاید ورودم با مونیکا بلوچی باشد! (خنده)


* واقعاً؛ مگر مونیکا هم می‌آید؟

بله، خانم بلوچی هم در جشنواره حاضر می‌شود.


* ان‌شاءا... همانجا برای جواد کاظمیان خواستگاری می‌کنید؟
(خنده) نه بابا جواد تهدیدم کرده که اگر بلوچی را هم دیدم حق ندارم با او عکس یادگاری بگیرم، ولی شک نکن اگر مونیکا را دیدم حتماً عکس می‌گیرم و برای جواد هم می‌فرستم!


* غیرتی نشود.
الان که غیرتی شده. اتفاقاً یکی از سایت‌ها عکس من را کنار خانم بلوچی گذاشته بود. من هم آن را برای جواد فرستادم و نوشتم ببین چقدر به هم می‌آییم. اگر بدانید چقدر شاکی شد. تا نیم ساعت داشت بد و بیراه برایم می‌فرستاد. حالا ان‌شا‌ءا... با خانم بلوچی یک عکس قشنگ می‌گیرم و اگر شد برای جواد هم یک صحبتی می‌کنم.


* چه چیز‌های تهدیدآمیزی فرستاده؟
قابل گفتن نیست؛ یک چیز‌هایی فرستاده، ولی شما بزن کلاً تهدید کرده در حالی که یک ایرانی را هیچ‌کس نباید تهدید کند. حتی برایم نوشته حق نداری به مونیکا نزدیک شوی. من نمی‌دانم اگر لحظه ورودم با خانم بلوچی یک زمان شد، چه کنم؟ نروم؟ این جواد هم حرف‌هایی می‌زند.


* این برای اولین بار است که به جشنواره بین‌المللی می‌روی؟
نه دو سال قبل هم با فیلم حس خوب زندگی به جشنواره ورزشی رفتم که امسال در میلان برگزار می‌شود.


* درباره فیلمت بیشتر صحبت می‌کنی.
کارگردان این فیلم سعید چاری است. درباره زندگی شهید مجدرضایی ساخته شده که نقش او را من بازی کرده‌ام. مجدرضایی عاشق فوتبال بود، ولی به خاطر جبهه ول کرد و رفت. او کاپیتان تیم ملی جوانان بود، هم از استقلال پیشنهاد داشت و هم از پرسپولیس. علی پروین خیلی بازی‌اش را دوست داشت و همان موقع پیشنهاد داده بود به پرسپولیس بیاید. این فیلم سینمایی مستند زندگی شهید مجدرضایی به روایت خواهر و برادر و مادرش است. همه درباره اش حرف می‌زنند.


* رقبایت را در این جشنواره می‌شناسی؟
این را می‌دانم که از خیلی از کشور‌های دنیا فیلم‌های زیادی می‌آیند تا در جشنواره حاضر شوند. امیدوارم امسال هم بتوانیم با فیلم کاپیتان امیر جایزه بگیریم.گردآوری:گروه ورزش سیمرغ
seemorgh.com/sport
منبع: خبرورزشی


 
 
 

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

پربیننده ترین اخبار ورزشی

 
X