سیمرغسیمرغ
sport-top-1

لیلا اوتادی به تازگی علیه سرمربی تیم ملی ایران حرف هایی بر زبان آورد؛ مسائلی که بی تردید ارتباطی با حیطه کاری او ندارد

بازیگر سینما به خاطر شوهرخواهرش علیه کی روش مصاحبه کرد!

طی روز‌های گذشته مصاحبه‌ای از لیلا اوتادی یکی از چهره‌های مشهور سینمای ایران منتشر شد که در آن یک حمله درست و حسابی به کارلوس کی روش سرمربی پرتغالی تیم ملی کرده بود و با ادبیاتی عجیب، او را به بوته انتقاد کشیده بود.

مدل صحبت کردن این بازیگر سینما و مسائلی که مطرح کرد، باعث تعجب اهالی فوتبال شد، زیرا به نظر نمی‌رسید کی روش حداقل در قبال سینمایی ها، موضع سختگیرانه‌ای داشته باشد که به او بابت این اتفاق، این طور حمله کنند.

اما بعد از صحبت‌های اوتادی، اتفاقات دیگری هم رخ داد. حالا نزدیکان به کی روش معتقدند راز مصاحبه این بازیگر را باید از اعضای خانواده اش جست و جو کرد.

در واقع لیلا اوتادی خواهر همسر امید نمازی سرمربی برکنار شده تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان است. نمازی مدتی به عنوان دستیار کارلوس کی روش فعالیت می‌کرد، اما این دو به مشکل بزرگی به لحاظ کاری برخوردند و از این رو، همکاری شان متوقف و منجر به جدایی نمازی از کادرفنی شد. نمازی بعدها چندین بار علیه کی روش مصاحبه کرد.

حالا طرفداران کی روش می‌گویند اوتادی به خاطر شوهرخواهرش علیه کی روش این طور مصاحبه کرده است.گردآوری:گروه ورزش سیمرغ
seemorgh.com/sport
منبع: خبرورزشی


 


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال
تازه ترین اخبار ورزشی
واکنش جالب رونالدو به طرفداری که از او خواست پیراهن رئال را امضا کند! عکسواکنش جالب رونالدو به طرفداری که از او خواست پیراهن رئال را امضا کند! عکس

رونالدو ستاره پرتغالی یوونتوس به تقاضای یک هوادار که از او خواست پیراهن رئال را امضا کند، پاسخ جالبی داد

 
X