سیمرغسیمرغ
sport-top-1

عصر پنج‌شنبه یک بازی خیرخواهانه میان تلفیقی از بازیکنان قدیمی پرسپولیس و استقلال و همچنین هنرمندان و خوانندگان دو تیم قرمز و آبی در ورزشگاه الغدیر برگزار شد

نقش هادی طباطبایی در درگیری خداداد و ستار همدانی چه بود؟

در جریان مسابقه خیریه پیشکسوتان و هنرمندان استقلالی و پرسپولیسی میان دو پیشکسوت جر و بحث شد که در این ارتباط یکی از حاضران به ما گفت: ستار همدانی و خداداد عزیزی دو بار با یکدیگر بحث کردند؛ در صحنه اول وقتی خداداد پا به توپ بود ستار همدانی خطای محکمی روی او انجام داد به طوری که خداداد روی پیست بیرون چمن پرتاب شد و قسمتی از دست و پاهایش خراشید و خون‌آلود شد.

او از زمین برخاست و به ستار همدانی گفت آمده‌ایم بازی خیرخواهانه یا جنگ؟ و همدانی به خداداد گفت «فوتبال همینه».

در صحنه دوم خداداد به هادی طباطبایی دروازه‌بان تیم حریف می‌گوید توپ‌های زیادی را از تیم ما گرفته‌ای، اما هرطور شده با یک سر توپ دروازه‌ات را باز می‌کنم و همدانی به عنوان هم‌تیمی طباطبایی می‌گوید: مگر اینکه از روی جسد من رد شوی تا بتونی گل بزنی! خداداد هم می‌گوید لازم باشه همین کار را می‌کنم و گل می‌زنم، اما ستار با طعنه جواب می‌دهد حالا یک گل به استرالیا زدی و فکر می‌کنی چه خبره؟

که عزیزی از کوره در می‌رود و می‌گوید حالا من یک گل زدم تو جز چاپلوسی چه کار دیگری زمان فوتبالت انجام دادی؟ اسماعیل حلالی، سیروس دین‌محمدی و... سریع وارد معرکه می‌شوند و به ستار همدانی می‌گویند: ساکت شو خداداد از تو بزرگتره و این چه وضع حرف زدنه؟!


در دقایق پایانی بازی در یک صحنه ستار همدانی دچار آسیب‌دیدگی شده و با آمبولانس به بیمارستان منتقل شد تا زیر نظر پزشکان تحت معاینه و معالجه قرار بگیرد. یکی از خبرنگاران از خداداد سؤال می‌کند شما متوجه شدید همدانی چگونه مصدوم شد که او با روحیه خاص خود و با شوخ‌طبعی می‌گوید: دو تا مار اون سمت زمین بودند و ستار را نیش زدند!گردآوری:گروه ورزش سیمرغ
seemorgh.com/sport
منبع: خبرورزشی


 


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال
تازه ترین اخبار ورزشی
نام داور دربی ناخواسته لو رفت!نام داور دربی ناخواسته لو رفت!

به نظر میرسد اشکان خورشیدی به عنوان داور دربی استقلال و پرسپولیس انتخاب شده باشد

 
X