sport-top-1
seemorgh-All-Top-Content

آیا صفحه دختری که ادعا می کند ستاره های فوتبال کشورمان در اینستاگرام به وی پیام داده اند واقعی است

آیا صفحه اینستاگرامی افشای فساد در ستاره های فوتبال واقعی است؟

نزدیک به 3 روز است که یک پیج اینستاگرامی با انتشار استوری‌های متعدد دست به افشاگری اخلاقی علیه چند چهره فوتبالی زده است.

این افشاگری‌ها بیشتر در رد و بدل کردن پیغام‌های خصوصی در دایرکت است و صاحب صفحه همه آن‌ها را در استوری خود منتشر کرده است.

موج این افشاگری تا به آنجا پیش رفت که روز گذشته روزنامه خبر ورزشی به آن پرداخت و جزییاتی از آن را منتشر کرد. حالا این خبر دست به دست در شبکه‌های اجتماعی در حال چرخیدن است و متاسفانه باعث شده به فالورهای این صفحه اینستاگرامی نیز افزوده شود.

این‌که این صفحه تا چه اندازه می‌تواند واقعی باشد اصلی‌ترین سوال این ترند شبکه‌های اجتماعی است که واکنش نشان ندادن افراد مورد اتهام، خود پاسخی است بر این ادعا. از آن جهت واقعی و غیرواقعی بودن این صفحه می‌تواند مورد سوال باشد که صاحب صفحه از این فضای مجازی سوءاستفاده کرده و در استوری دیگری صفحه دوم خود را هم معرفی کرده است. نام صفحه او هم می‌تواند به ابهام ماجرا بیفزاید.

صاحب صفحه در پروفایل خود تنها به اسم کوچک بسنده کرده حال آن‌که مشابه این اسم  و صفحه به تعداد بی‌شماری در اینستاگرام وجود دارد و بدون هیچ مزاحمتی اداره می‌شود، صفحه‌های فیکی که کاملا مشخص است هدفشان چیست و به دنبال چه هستند.

از سوی دیگر بارها شنیده‌ایم که بسیاری از سلبریتی‌ها عنوان کرده‌اند صفحه‌ای در شبکه‌های اجتماعی ندارند اما با نام آن‌ها صفحه‌های متفاوتی با فالورهای زیاد در حال فعالیت هستند و در آخر نکته‌ای که در استوری‌های این صفحه وجود دارد ابهام زیاد و این‌که به راحتی همه آن‌ها می‌تواند فتوشاپی و موضوع غیرواقعی باشد چراکه در استوری امکان بزرگنمایی عکس وجود ندارد و در چند ثانیه استوری بعدی نمایش داده می‌شود البته با لمس کردن می‌توان استوری را نگه داشت اما دقت ماجرا را برای پی بردن به واقعی بودن تصاویر با ابهام روبه‌رو می‌کند. به هر شکل روزهای آینده، واکنش و یا واکنش نشان ندادن چهره‌های مورد اتهام می‌تواند واقعی و یا واقعی نبودن این صفحه را مشخص کند.گردآوری:گروه ورزش سیمرغ
seemorgh.com/sport
منبع: خراسان


 نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

دیدگاه‌ها  
1397-09-20 13:38
شاید همچین چیزی صحت داشته باشه
اما اون دختره هم میخواسته هم معروف بشه هم اینکه تبلیغات بگیره برای صفحه اش
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
1397-09-20 13:37
فوتبالیست ها هم مثل خیلی های دیگه که دنبال اینجور مسائل هستن
چیز تازه ای نیست
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
1397-09-20 13:37
دختره خواسته معروف بشه
اینکارو کرده که هی تبلیغ بگیره
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
1397-09-20 13:36
چیز عجیبی نیست این موضوع
خیلی ها دنبال اینجور مسائل هستند فوتبالیست ها هم همینطور
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
تازه ترین اخبار ورزشی
سلفی گرفتن دختر عربستانی با رونالدو! عکس
مردم عربستان به دیدار ستاره محبوب یوونتوس یعنی رونالدو رفته و با وی عکس هایی به یادگار گرفتند
 
X