سیمرغسیمرغ
sport-top-1

شادی گل داریو بندتو می توانست به یک تصویر همیشگی در تاریخ باشگاه بوکا جونیورز تبدیل شود اما شکست این تیم، همه چیز را خراب کرد

شادی جنجالی ستاره بوکا سوخت!

رقابت و دشمنی بوکا و ریور بعد از اتفاقات دو هفته قبل که منجر به لغو دیدار برگشت فینال جام لیبرتادورس شد، به بالاترین سطح رسید. هر دو تیم با تمام توان به دنبال فتح این جام بودند و درگیری های پیش از دیدار برگشت، نشان داد که این اتفاق برای هواداران دو تیم از چه اهمیتی برخوردار است.

طبیعی بود که این هیجان به بازیکنان دو تیم هم منتقل شود و اوج آن، در دقیقه 44 بازی دیده شد؛ زمانی که داریو بندیتو، ستاره بوکا، بعد از محو کردن مدافع پیش رو، در موقعیتی تک به تک با دروازه بان ریور، با یک ضربه حساب شده، گل اول بازی را به ثمر رساند.

اتفاق جنجالی ثانیه هایی بعد رقم خورد؛ زمانی که او قصد داشت از مقابل گونسالو مونتی‌یل،مدافع مغموم حریف عبور کند. بندتو همچنان که به سمت جایگاه طرفداران خودی می دوید، زبانش را بیرون آورد و صورتش را به سمت مونتی‌یل گرفت. هرچند مدافع ریور توجهی به این حرکت بندتو نکرد اما لحظاتی بعد، این تصویر، به سوژه اصلی شبکه های اجتماعی تبدیل شد.

هرچند بخت با بندتو و تیمش یار نبود تا شادی او با سه گل ریور و قهرمانی این تیم، خیلی زود به فراموشی سپرده شود. ریور یک گل در نیمه دوم زد و با زدن دو گل در وقت های اضافه، جام قهرمانی را بالای سر برد.


خوشحالی بازیکن بوکاجونیورز پس از زدن گل به ریورپلاته
خوشحالی بازیکن بوکاجونیورز پس از زدن گل به ریورپلاته

خوشحالی بازیکن بوکاجونیورز پس از زدن گل به ریورپلاته 2
خوشحالی بازیکن بوکاجونیورز پس از زدن گل به ریورپلاته 2گردآوری:گروه ورزش سیمرغ
seemorgh.com/sport
منبع: varzesh3.com


 


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال
تازه ترین اخبار ورزشی
نام داور دربی ناخواسته لو رفت!نام داور دربی ناخواسته لو رفت!

به نظر میرسد اشکان خورشیدی به عنوان داور دربی استقلال و پرسپولیس انتخاب شده باشد

 
X