سیمرغسیمرغ
sport-top-1

امیر قلعه‌نویی هنگام پرتاب اوت دستی شجاع خلیل زاده حرفی زد که باعث خنده خلیل زاده شد

شجاع خلیل زاده به قلعه نویی چه گفت

در جریان نیمه اول دیدار دو تیم سپاهان و پرسپولیس، مهرداد محمدی وینگر سرعتی زردپوشان اصفهانی یک موقعیت تک به تک را به راحتی خراب کرد و با ضربه‌ای آرام توپ را به علیرضا بیرانوند سپرد!

لحظاتی از این صحنه گذشت و پرسپولیسی‌ها روی دروازه سپاهان فشار آوردند که همین موضوع باعث عصبانیت بیش از حد امیر قلعه‌نویی شد. اگر دقت کرده باشید قلعه‌نویی هنگام پرتاب اوت دستی شجاع خلیل زاده حرفی زد که باعث خنده خلیل زاده شد. شجاع جلوی دهانش را گرفت و حرفی به سرمربی سپاهان زد و... عکاس خبرورزشی هم که نزدیک به صحنه بود تصویری از این لحظه را شکار کرد.

بنا بر گفته عکاس خبرورزشی امیر قلعه‌نویی که از فشار پرسپولیسی‌ها روی دروازه تیمش پس از موقعیت صد درصد گلی که مهرداد محمدی هدر داده بود شاکی شده بود رو به شاگردش کرد و گفت: خاک بر سرت!

شجاع خلیل زاده هم که کنار قلعه‌نویی ایستاده بود و قصد داشت اوت دستی را پرتاب کند خندید و بلافاصله به سرمربی سپاهان گفت: «امیرخان، دوربین‌های کنار زمین صدا هم ضبط می‌کنند. ممکن است لب‌خوانی هم کنند و...» البته امیرقلعه‌نویی نه شجاع را نگاه کرد و نه به توصیه مدافع پرسپولیس واکنشی نشان داد.گردآوری:گروه ورزش سیمرغ
seemorgh.com/sport
منبع: خبرورزشی


 


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال
تازه ترین اخبار ورزشی
چهره با حجاب کشتی کج کار زن سرشناس در ابوظبی! عکسچهره با حجاب کشتی کج کار زن سرشناس در ابوظبی! عکس

استفانی مکمن Stephanie McMahon کشتی کج کار زن سرشناس برای ورود به یک مسجد در ابوظبی, حجاب پوشید

 
X